20:49 2019 Liepos 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1226
 • RUB70.7370
  Dalia Grybauskaitė

  Britanijos parlamentaras supainiojo Lietuvos prezidentės pareigas ir lytį

  © AFP 2019 / BEN STANSALL
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  18120

  Bandydamas pacituoti Grybauskaitės pareiškimą apie "Brexit", Džeremis Korbinas pavadino ją ministru pirmininku

  VILNIUS, spalio 23 — Sputnik. Posėdžio Bendruomenių rūmuose metu Didžiosios Britanijos Leiboristų partijos lyderis Džeremis Korbinas (Jeremy Corbin) supainiojo Lietuvos prezidentės Dalios Grybauskaitės pareigas ir netgi lytį, praneša laikraštis "The Sun".

  "Lietuvos ministras pirmininkas gana trumpai ir tiksliai apibūdino situaciją, sakydamas: "Mes nežinome, ko jie (britai – Sputnik) nori, ir jie patys nežino, ko iš tikrųjų nori, — štai kame problema", — pareiškė Korbinas.

  Tokiu būdu jis pabandė pacituoti Grybauskaitės žodžius apie "Brexit", kuriuos ji pasakė praėjusią savaitę ES vadovų susitikime Briuselyje.

  Kiti parlamento nariai pastebėjo Korbino klaidą ir nurodė, kad Grybauskaitė yra Lietuvos prezidentė, be to, ji yra moteris.

  Praėjusią savaitę Briuselyje ES aukščiausiojo lygio susitikime kalbėjo Didžiosios Britanijos ministrė pirmininkė Teresa Mei. Užuot pabandžiusi įtikinti Europos Sąjungos šalių lyderius dėl "Brexit", politikė atrodė nervinga ir kalbėjo prieš angliškai nekalbančią auditoriją pernelyg greitai. Kaip pranešė agentūra "Bloomberg", Vokietijos kanclerė Angela Merkel pareiškė, kad nesuprato Mei kalbos. Grybauskaitė pabrėžė, kad ES nežino, ko nori Londonas, lygiai kaip ir pats Londonas to nežino.

  Dar šia tema

  Politologas: "Brexit" temą Grybauskaitė naudoja savireklamai
  Grybauskaitė įvardijo pagrindinius Lietuvos reikalavimus dėl Brexit
  Merkel labiau vertina Grybauskaitę negu Mei
  Prancūzijos URM ekspertai supainiojo Lietuvą ir Latviją "propagandos" ataskaitoje
  Neatpažįstu jūsų su grimu: BBC supainiojo Latvijos ir Lietuvos ministrus
  Tegai:
  Didžioji Britanija, Lietuva, Dalia Grybauskaitė

  Svarbiausios temos