12:58 2020 Gegužės 31
Tiesioginis eteris
 • USD1.1136
 • RUB78.4416
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  56

  Pasak politiko, Ukrainos teisėsaugos institucijos žiūri pro pirštus į nusikaltimus, susijusius su etninės neapykantos kurstymu, o istorija byloja apie tai, kad visos kalbos apie titulinę tautą baigėsi koncentracijos stovyklomis

  VILNIUS, spalio 25 — Sputnik. Ukraina susidurs su siaubingomis problemomis dėl fašizmo, pareiškė buvęs šalies transporto ir ryšių ministras Jevgenijus Červonenko televizijos kanalo "NewsOne" eteryje.

  Politikas pabrėžė, kad teisėsaugos institucijos žiūri pro pirštus į nusikaltimus, susijusius su etninės neapykantos kurstymu.

  "Jei neužkirsime tam kelio iš pat pradžių, mes, be ekonominių problemų, patirsime baisias problemas, kurios neturi paaiškinimų, kyla dėl etninės, religinės nesantaikos ir kaltųjų paieškos", — perspėjo jis.

  Červonenko taip pat pabrėžė šūkių, tokių kaip "Ukraina ukrainiečiams", nepriimtinumą, priminęs, kad istorija byloja apie tai, kad "visos kalbos apie titulinę tautą baigėsi koncentracijos stovyklomis".

  "Mes galime prieiti iki absurdo. Valdžia tuo naudojasi, nes nėra jokių ekonominių pasiekimų, o žydai visada buvo patogiausias būdas. Valdžia ieško priežasčių, kaip sukiršinti žmones. Antisemitizmo klausimas visada bus patogus tam, kad būtų galima paspausti gaiduką", — pareiškė buvęs ministras.

  Dar šia tema

  Ukraina papasakojo, kaip užsitraukė gėdą prieš visą pasaulį
  Sunkios pagirios. Europa skaudžiai pervertina Ukrainos Maidaną
  Rados deputatas sukritikavo Kijevo valdžią už Krymo gyventojų diskriminaciją
  Tegai:
  fašizmas, Ukraina

  Svarbiausios temos