20:47 2019 Liepos 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1226
 • RUB70.7370
  Donaldas Trampas ir Hilari Klinton

  Trampas pareiškė, kad norėtų "susikauti" su Klinton rinkimuose 2020 metais

  © AP Photo / Patrick Semansky
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  15 0 0

  Anksčiau Klinton pasakė, kad neatmeta galimybės vėl balotiruotis į JAV prezidento postą 2020 metais

  VILNIUS, spalio 30 — Sputnik. JAV lyderis Donaldas Trampas pareiškė, kad norėtų "susikauti" su buvusia JAV valstybės sekretore Hilari Klinton prezidento rinkimuose 2020 metais, praneša televizijos kanalas "Fox News".

  Anksčiau Klinton interviu leidiniui "Recode" pareiškė, kad neatmeta galimybės vėl balotiruotis į JAV prezidento postą 2020 metais. Pasak buvusios valstybės sekretorės, ji "ketina padaryti viską, kas įmanoma, kad 2021 metų sausį į Baltuosius Rūmus ateitų demokratas".

  "Ji man patinka. Man jie (kandidatai iš Demokratų partijos) visi patinka. Aš nematau nieko, su kuo nenorėčiau susikauti (rinkimuose)", — pateikia televizijos kanalas Trampo atsakymą į Klinton teiginį.

  Trampas nugalėjo Klinton rinkimuose 2016 metų lapkritį, surinkęs 304 rinkėjų iš valstijų balsus prieš 227 Klinton balsus. Tuo tarpu Klinton gavo beveik trim milijonais balsų daugiau nei Trampas, ir pastarojo pergalę lėmė sėkmingesnis rinkėjų pasiskirstymas valstijose. Prieš rinkimus žiniasklaidos priemonės ir sociologai beveik vieningai numatė Klinton pergalę.

  Dar šia tema

  Trampas pasakojo, kodėl kitos šalys jo nemėgsta
  Trampas paaiškino, kodėl nenorėtų bokso rungtynių su Putinu
  Klinton užsidėjo ausinę kepurę kalbos Jeilio universitete metu
  Tegai:
  prezidento rinkimai, JAV, Hilari Klinton, Donaldas Trampas

  Svarbiausios temos