03:44 2020 Balandžio 03
Tiesioginis eteris
 • USD1.0906
 • RUB85.8405
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  26

  Daugiaaukščio pastato gyventojai blokavo Charkovo greitkelį, antrą dieną iš eilės kelios dešimtys žmonių reikalauja atnaujinti elektros tiekimą

  VILNIUS, spalio 31 — Sputnik. Kijeve daugiaaukščio namo gyventojai antradienį užblokavo vieną iš Ukrainos sostinės gatvių reikalaudami atnaujinti elektros energijos tiekimą į daugiaaukštį pastatą, praneša naujienų agentūra UNN.

  Pranešama, kad 35 aukštų pastato gyventojai blokavo Charkovo greitkelį. Antrą dieną iš eilės kelios dešimtys žmonių reikalauja atnaujinti elektros tiekimą. Jie važiuojamąją dalį užtvėrė padangomis ir automobiliais tokiu būdu sustabdydami eismą. Tuo tarpu tramvajaus keliai neužblokuoti.

  Pasak vietos gyventojų, pirmadienį jiems buvo atjungtas elektros energijos tiekimas dėl tariamų dėl skolų. Namuose nėra vandens, nes siurblys varomas elektros energijos. Taip pat nėra dujų, nes, atsižvelgiant į techninius standartus, daugiaaukščiuose pastatuose dujų tiekimas yra draudžiamas.

  Vienas iš protestuotojų sakė, kad informacija, kad daugiabučių namų gyventojai turi skolų už elektros tiekimą, klaidinga, o skolininkas yra prekybos centras, esantis netoli šio namo.

  Šiuo metu policija kontroliuoja padėtį, situacija yra rami.

  Dar šia tema

  Ukraina pasigyrė "nematomais" Rusijos laivynui šarvuotais kateriais
  Ukraina reikalauja, kad Rusija grąžintų 30 tūkstančių vagonų
  Ukraina parengė planą "B" "Nord Stream-2" paleidimo atveju
  Kariniame sandėlyje prie Černigovo nugriaudėjo sprogimas
  Tegai:
  elektra, gyventojai, Ukraina

  Svarbiausios temos