18:20 2020 Rugpjūčio 08
Tiesioginis eteris
 • USD1.1817
 • RUB86.9753
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  28

  Avarija įvyko dėl to, kad motociklus vairavę policininkai nespėjo sureaguoti į pašalinį automobilį, staiga įsiveržusį į kortežą

  VILNIUS, lapkričio 10 — Sputnik. Penktadienį Belgijos autostradoje į eismo įvykį pateko Belgijos ir Didžiosios Britanijos premjerų Šarlio Mišelio ir Teresos Mei kortežas, du policininkai buvo sužeisti, pranešė leidinys DH.be.

  Premjerai važiavo į Monso karių kapines, kur turėjo dalyvauti Pirmojo pasaulinio karo pabaigos 100-ųjų metinių minėjimo renginyje.

  Pasak laikraščio, incidentas įvyko, kai kortežas judėjo E42 magistrale link Monso, kur yra jungtinių NATO pajėgų Europoje vyriausiojo vado būstinė.

  Pranešama, kad motociklininkai, kurie lydėjo ministrus pirmininkus, nespėjo sureaguoti į automobilį, kuris staiga sustojo, ir atsitrenkė į jį. Leidinio "Sudinfo" duomenimis, pašalinis automobilis neteisėtai įsiveržė į kortežą ir taip sukėlė eismo įvykį.

  Mei ir Mišelis nenukentėjo. Policininkai buvo hospitalizuoti, tačiau jų sveikatai pavojus negresia.

  Sekmadienį Prancūzijoje vyks Pirmojo pasaulinio karo pabaigos metinių minėjimas. Šia proga bus surengtas Taikos forumas. Prezidentė Dalia Grybauskaitė Prancūzijos prezidento Emanuelio Makrono kvietimu sekmadienį, lapkričio 11-ąją, Paryžiuje dalyvaus Pirmojo pasaulinio karo pabaigos 100-mečio iškilmėse.

  Pirmojo pasaulinio karo pabaigos 100-metis, į kurį laukiama atvykstant apie 60 valstybių ir tarptautinių organizacijų vadovų, bus paminėtas simbolinėje vietoje — prie Triumfo arkos. Būtent pro ją 1918 metais pergalingai žygiavo Prancūzijos kariai, Vakarų fronte nugalėję Vokietijos kariuomenę.

  Dar šia tema

  Britanijoje apsivertus autobusui nukentėjo daugiau kaip 40 žmonių
  Fotofaktas: Klaipėdoje atsirado neįprasti kelio ženklai
  Lietuvis laikomas pagrindiniu mirtinos avarijos Sankt Peterburge kaltininku
  Tegai:
  Didžioji Britanija, Belgija

  Svarbiausios temos