19:25 2019 Kovo 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1354
 • RUB73.0040
  Stambulas, archyvinė nuotrauka.

  Turkijoje tikimasi 2019 metais panaikinti vizų režimą su Rusija

  © Sputnik / Александр Вильф
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  2410

  Šiais metais Turkijoje apsilankė šeši milijonai Rusijos turistų ir planuojama, kad artimiausiu metu šis skaičius padidės

  VILNIUS, lapkričio 12 — Sputnik. Turkijos prekybos ministro pavaduotojas Fatihas Metinas išreiškė viltį, kad kitais metais vizų režimas tarp Rusijos ir Turkijos bus panaikintas, praneša RIA Novosti.

  Metinas pabrėžė, kad 2018 metais Turkijoje lankėsi šeši milijonai Rusijos turistų ir planuojama, kad artimiausiu metu šis skaičius padidės.

  "2019 metai paskelbti kultūros ir turizmo metais tarp Rusijos ir Turkijos. Tikiuosi, kad vizos bus panaikintos šiais metais, o  turistai iš Turkijos pradės lankytis Rusijoje", — sakė Metinas Maskvoje vykusio Rusijos ir Turkijos verslo forumo "Naujoji Rusijos ir Turkijos verslo santykių era" plenarinio posėdžio metu.

  Rugpjūčio mėnesį Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas dar kartą patvirtino Rusijos pasirengimą derėtis dėl abipusio tam tikrų Turkijos piliečių kategorijų kelionių režimo supaprastinimo.

  Rusijos ir Turkijos santykiai intensyviai vystosi, įveikus šių dviejų šalių tarpusavio santykių krizę, susijusią su 2015 metų lapkričio mėnesį Turkijos karinių oro pajėgų virš Sirijos sunaikintu Rusijos bombonešiu Su-24. Tuomet Rusija įvedė vizų režimą Turkijos piliečiams.

  Europos Sąjungos šalių ekonomikos turizmas
  © Sputnik /
  Europos Sąjungos šalių ekonomikos turizmas

  Dar šia tema

  Erdoganas surinko daugiausia balsų prezidento rinkimuose Turkijoje
  Daugiau nei 450 Turkijos paplūdimių gavo aukščiausią įvertinimą
  Vokietija panaikino ekonomines sankcijas Turkijai
  Turkijoje bus atidarytas paplūdimys naminiams gyvūnėliams
  Erdoganas papasakojo, kaip Turkija ir Vokietija gynė teisę pirkti dujas iš Rusijos
  Tegai:
  turistai, Rusija, Turkija

  Svarbiausios temos