21:36 2020 Spalio 31
Tiesioginis eteris
 • USD1.1698
 • RUB92.4606
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  45

  Slovėnijos kariuomenė taip pat skundėsi dėl šalčio: kariams buvo suteikta uniforma ir avalynė, kuri "neapsaugojo jų nuo šalčio ir drėgmės"

  VILNIUS, lapkričio 13 — Sputnik. NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas sakė, kad didžiausių per pastaruosius metus pratybų "Trident Juncture" metu Norvegijoje karinė įranga išėjo iš rikiuotės dėl šalčio, praneša RIA Novosti.

  "Mes pradėjome naudoti 3D spausdintuvą atsarginėms detalėms gaminti. Jos gali būti pristatomos iš karto, be būtinybės laukti, kol bus pristatytos iš toliau esančio sandėlio", — sakė jis NATO pramoniniame forume Berlyne.

  Slovėnijos kariuomenė taip pat skundėsi dėl šalčio: kariams buvo suteikta uniforma ir avalynė, kuri "neapsaugojo jų nuo šalčio ir drėgmės".

  "Temperatūra Folldale, kur vyko Slovėnijos motorizuotojo padalinio lauko pratybos, svyravo nuo 23 iki septynių laipsnių šalčio, tačiau nė vienas Slovėnijos kareivis nesikreipė medicininės pagalbos", — teigė Slovėnijos gynybos ministerija ir pažymėjo, kad pratybų dalyviams išduota batų pora kainuoja 80 eurų.

  Šalčiai lapkričio mėnesį Norvegijoje nustebino ir Juodkalnijos kariuomenę. Kaip jau minėta, kariai nesitikėjo tokios žemos temperatūros.

  Nuo spalio 25 iki lapkričio 7 dienos vyko didžiausios nuo Šaltojo karo pabaigos NATO karinės pratybos "Trident Juncture", kuriose dalyvavo beveik 50 000 kariuomenės vienetų. NATO misija pratybų metu atliko apie 20 "eksperimentų".

  Dar šia tema

  Kaliningrado srityje vyko Baltijos laivyno pratybos
  Lietuvos kariai grįžta namo po pratybų JAV
  Estijos ir Suomijos karinės jūrų pajėgos atlieka senų minų paiešką
  Viešosios įstaigos ir įmonės bendrai dalyvauja kibernetinėse pratybose
  Tegai:
  šaltis, kariuomenė, Slovėnija

  Svarbiausios temos