01:53 2020 Sausio 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.1088
 • RUB68.6934
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  50

  Kalnakasiai užtvėrė kelią pėsčiųjų perėjoje. Jie teigia, kad už rugsėjį sumokėtas ne visas atlyginimas, skola viršija 20 milijonų grivinų (720 tūkstančių dolerių)

  VILNIUS, lapkričio 16 — Sputnik. Apie 80 šachtininkų blokavo tarptautinį greitkelį Lvovas — Rava Russkaja Lvovo regione, reikalaudami grąžinti skolą, praneša RIA Novosti su nuoroda į Ukrainos nacionalinės policijos regiono administracijos atstovą.

  Kalnakasiai užtvėrė kelią pėsčiųjų perėjoje. Jie teigia, kad už rugsėjį sumokėtas ne visas atlyginimas, skola viršija 20 milijonų grivinų (720 tūkstančių dolerių).

  Į protesto akcijos vietą atvyko policininkai, jie bando įtikinti šachtininkus atlaisvinti greitkelį.

  Kalnakasių protestai

  Lapkričio pradžioje apie 500 šachtininkų blokavo eismą Lvovo centre ir organizavo piketą prie regiono administracijos pastato, reikalaudami grąžinti skolą. Žiniasklaidos duomenimis, ji viršijo 250 milijonų grivinų.

  Vakar "Ukrainos nepriklausomos kalnakasių profsąjungos" vadovas Michailas Volynetsas sakė, kad Kapustino kasyklos "Lisičanskugol" įmonės darbuotojai Luhansko srityje net 29 dienas nepakilo iš šachtų ir reikalauja sumokėti darbo užmokestį, kuris viršija 126 milijonus grivinų.

  Šachtininkai ne kartą rengė mitingus Kijeve ir regionuose dėl darbo užmokesčio skolos ir protestavo prieš valdžios ketinimus uždaryti kai kurias šachtas.

  Dar šia tema

  Linkevičius ragina paleisti Armėnijos opozicionierius
  Tegai:
  skola

  Svarbiausios temos