14:31 2019 Kovo 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.1302
 • RUB72.7425
  Stebėjimo kameros, archyvinė nuotrauka.

  Bus atnaujintos stebėjimo sistemos pasienyje su Kaliningradu

  © Фото: pixabay.com
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  18 0 0

  Dabartinė vaizdo stebėjimo sistema buvo įdiegta 2004-aisiais, o atnaujinta ir išplėsta – 2007 ir 2013 metais, dabar sistemą planuojama papildomai atnaujinti ir padengti visą užkardos ruožą

  VILNIUS, lapkričio 27 — Sputnik. Valstybės sienos apsaugos tarnyba už daugiau nei 4 mln. eurų planuoja atnaujinti stebėjimo sistemas pasienyje su Rusijos Kaliningrado sritimi, rašoma LRT pranešime.

  Sistemas planuojama atnaujinti Pagėgių pasienio rinktinės Kybartų užkardoje, kur sienos su Rusija ilgis siekia daugiau kaip 38 kilometrus.

  Dabartinė vaizdo stebėjimo sistema buvo įdiegta 2004-aisiais, o atnaujinta ir išplėsta – 2007 ir 2013 metais. Dabar sistemą planuojama papildomai atnaujinti ir padengti visą užkardos ruožą. Jau paskelbtas vaizdo kamerų pirkimo konkursas.

  Laimėtojas darbus turės atlikti iki 2020 metų sausio pabaigos. Šiuo metu Valstybės sienos apsaugos tarnyba rengiasi atnaujinti ir vaizdo kameras pasienyje su Baltarusija.

  Be to, nuo 2018-ųjų metų pradžios sugriežtinta patekimo į Valstybės sienos apsaugos zoną (VSAZ) tvarka su Rusija ir Baltarusija bei sumažintas į ją galėsiančių atvykti asmenų ratas.

  Dar šia tema

  Baltarusijos ir Lietuvos muitininkai turi planą, kaip sumažinti eiles pasienyje
  Rusija patvirtino pasienio bendradarbiavimo susitarimus su Lietuva ir Estija
  Putinas su Lietuva ir Estija pasirašė pasienio bendradarbiavimo susitarimą
  Rusija skirs 89 mln. eurų pasienio bendradarbiavimo programoms
  Tegai:
  vaizdo stebėjimo kameros

  Svarbiausios temos