03:40 2020 Sausio 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.1035
 • RUB68.1692
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  36

  Pastaruoju metu ES šalyse vis dažniau išreiškiamas poreikis panaikinti sankcijas Rusijos Federacijai

  VILNIUS, lapkričio 28 — Sputnik. Prancūzijos ambasadorė Rusijoje Silvija Berman pasisakė už Prancūzijos ir Rusijos tautų parlamentinės diplomatijos ir dialogo plėtrą, praneša RIA Novosti.

  "Dabar reikia kurti santykius 2019 metų perspektyvoje. Kas šiuose santykiuose yra svarbiausia? Tai, ką parlamentinė diplomatija turėtų plėtoti už vyriausybinių santykių ribų", — sakė Berman Prancūzijos nacionalinėje asamblėjoje vykusiame "Science Po" ir MGIMO (Maskvos valstybinis tarptautinių santykių institutas) absolventų susitikime.

  "Šis klausimas bus svarstomas Nacionalinės asamblėjos ir atitinkamų komitetų Maskvoje, tačiau taip pat būtina kurti tarptautinius santykius, kurie turėtų būti nukreipti į ateitį", — pridūrė ji.

  Rusijos Federacijos ir Vakarų šalių santykiai pablogėjo dėl situacijos Ukrainoje ir Kryme. Vakarai, kaltindami Rusijos Federaciją įsikišus, įvedė sankcijas. Tuo tarpu Maskva ėmėsi atsakomųjų priemonių, pradėjo taikyti importo pakeitimo politiką ir nuolat kartoja, kad su ja kalbėti sankcijų kalba yra neproduktyvu. Rusija ne kartą pareiškė, kad ji nėra Ukrainos konflikto dalis ir Minsko susitarimų dėl situacijos šalyje sureguliavimo dalyvė. Pastaruoju metu ES šalyse vis dažniau išreiškiamas poreikis panaikinti sankcijas Rusijos Federacijai.

  Sankcijos prieš Rusiją ir tarptautinė prekyba
  © Sputnik /
  Sankcijos prieš Rusiją ir tarptautinė prekyba

  Dar šia tema

  Putinas pareiškė, kad šalys turi glaudžiau bendradarbiauti politikoje
  Vengrijos URM apkaltino Europos Sąjungą glaudžiais santykiais su Rusija
  Medvedevas papasakojo apie milijardinius ES nuostolius dėl sankcijų
  EP pateiktas siūlymas svarstyti įstatymo pataisas dėl sankcijų Rusijai panaikinimo
  Tegai:
  sankcijos, Rusijos Federacija, ES

  Svarbiausios temos