16:31 2019 Gegužės 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.1187
 • RUB72.1352
  Krymo tiltas, archyvinė nuotrauka.

  Krymo tiltu jau pervažiavo daugiau nei 3,3 mln automobilių

  © Sputnik / Алексей Мальгавко
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  2320

  Lapkričio mėnesį į abi puses pervažiavo 243 385 automobiliai, iš jų beveik ketvirtadalis buvo sunkvežimiai, iš viso daugiau nei 3,3 milijono vairuotojų pasinaudojo naująja trasa per Kerčės sąsiaurį

  VILNIUS, gruodžio 3 — Sputnik. Tiltu per Kerčės sąsiaurį nuo jo atidarymo pervažiavo daugiau nei 3,3 mln. automobilių, praneša RIA Novosti.

  "Lapkričio mėnesį į abi puses pervažiavo 243 385 automobiliai, iš jų beveik ketvirtadalis buvo sunkvežimiai, iš viso daugiau nei 3,3 milijono vairuotojų pasinaudojo naująja trasa per Kerčės sąsiaurį", — sakoma pranešime.

  "Krymskij most" informacinio centro darbuotojai pažymėjo, kad vidutiniškai per parą lapkričio mėn. pervažiavo apie 8,1 tūkst. transporto priemonių. Eismas Tamanės ir Krymo kryptimis pasiskirstė beveik tolygiai. Krovinių judėjimas didesnis Krymo kryptimi.

  "Per mėnesį tiltu pervažiavo daugiau nei 58 tūkst. sunkvežimių, tai sudaro beveik 24 proc. viso srauto. Vidutinis krovininių automobilių eismo intensyvumas per parą yra didesnis nei 1,9 tūkst., tai yra, 12% didesnis nei spalio mėnesį", — sakoma pranešime.

  Tuo tarpu eismas visą mėnesį vyko reguliariai, be apribojimų. Esant nepalankioms oro sąlygoms, kelias prevenciškai valomas. 

  Tiltas į Krymą iš Krasnodaro teritorijos — ilgiausias Rusijoje, jo ilgis yra 19 kilometrų. Iš pradžių automobilių eismo tiltu pradžia buvo planuota 2018 metų gruodžio mėn., tačiau darbai buvo baigti anksčiau laiko. Gegužės 15 dieną Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas atidarė automobilinę tilto dalį per Kerčės sąsiaurį, o eismas prasidėjo gegužės 16 dieną. Traukinių eismą geležinkelio dalyje planuojama atidaryti 2019 metų gruodžio mėnesį.

  Dar šia tema

  Rangovas papasakojo apie geležinkelio per Kerčės sąsiaurį stabilumą
  Krymo tiltu pervažiavo pirmieji sunkvežimiai
  Ukrainos politikas apipiltas krauju dėl skaldos Krymo tiltui
  Krymas atsakė į Kijevo raginimus bausti už naudojimąsi tiltu
  Ukrainos ministras ragina tautiečius "grąžinti Kubanę ir Maskvą"
  Tegai:
  sunkvežimis, automobiliai, Kerčės sąsiauris

  Svarbiausios temos