14:53 2019 Liepos 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1226
 • RUB70.7370
  Sevastopolis, archyvinė nuotrauka

  Gineso rekordų knyga priskyrė Sevastopolį Rusijai

  © Sputnik / Сергей Мальгавко
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  5520

  Baltarusijos pilietis nustatė pasaulio rekordą Sevastopolyje ir Gineso rekordų knyga dokumentuose nurodė, kad šis miestas yra Rusijos Federacijos teritorija

  VILNIUS gruodžio 3 — Sputnik. Gineso rekordų knygoje Sevastopolis buvo pripažintas Rusijos teritorija, atitinkamas įrašas yra įrašų registracijos pažymoje, paskelbtoje "Guinness World Records" katalogo interneto svetainėje.

  Baltarusis Aleksandras Bendikovas nustatė pasaulinį balansavimo rekordą, jis ant vinies galvutės išlaikė 349 kitus vinis. Įvykis užfiksuotas gegužę Sevastopolyje. Dokumentuose nurodoma: "In Sevastopol, Russian Federation".

  Gineso rekordų knyga nepateikė "RIA Novosti" oficialaus komentaro.

  Krymas ir Sevastopolis tapo Rusijos regionais po 2014 metų kovo mėnesio referendumo. Prisijungimą prie Rusijos teritorijos palaikė 96,77% Krymo ir 95,6% Sevastopolio gyventojų.

  Maskva ne kartą pabrėžė, kad Krymo gyventojai balsavo už prijungimą prie Rusijos teritorijos demokratiškai, buvo atsižvelgta į tarptautinę teisę ir Jungtinių Tautų Organizacijos įstatus. Tačiau Ukraina vis dar laiko Krymą savo, bet laikinai okupuota teritorija. Rusijos prezidento teigimu, Krymo klausimas "uždarytas visiems laikams".

  Dar šia tema

  Valstybės Dūma įvertino planą "grąžinti" Krymą Ukrainai
  Rada pasinaudojo Ukrainos žemėlapiu be Krymo
  Kijevas uždraudė užsieniečiams kirsti sieną tarp Ukrainos ir Krymo
  Tegai:
  Sevastopolis, Gineso rekordų knyga

  Svarbiausios temos