07:32 2019 Gegužės 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1172
 • RUB72.1926
  Kijevas

  Ukrainoje nuspėtos Rusijos verslo pasitraukimo pasekmės

  © Depositphotos/ Alexxich
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  34 0 0

  Norint, kad ukrainiečiai turėtų darbo vietų, reikia pritraukti į šalį investuotojų, tame tarpe ir Rusijos, teigia Ukrainos politikė

  VILNIUS, gruodžio 5 — Sputnik. Rusijos verslo pasitraukimas iš Ukrainos kelia grėsmę šalies piliečiams prarasti darbo vietas, pareiškė buvusi Aukščiausiosios Rados deputatė Anna Herman televizijos kanalo "112 Ukraina" eteryje.

  "Manau, kad dabar mes turime pritraukti investuotojų — bet kokių. Pinigai neturi sienų. Pinigai, kurie investuojami į Ukrainą, dirba Ukrainoje ir teikia darbą ukrainiečiams", — pabrėžė deputatė.

  Pasak jos, Rusijos įmonėse Ukrainoje dirba ne "žmonės iš Kremliaus", o vietiniai gyventojai.

  Herman pareiškė, kad jai svarbu gerinti žmonių gyvenimą, o ne rodyti savo antirusišką poziciją.

  "Suprantu, kad pagrindinis šios rinkimų kampanijos šūkis yra "šalin nuo Maskvos" (Porošenko socialinės reklamos šūkis — Sputnik), tačiau aš norėčiau, kad pagrindinis šūkis būtų "šalin nuo skurdo, šalin nuo pažeminimo iš valdžios pusės". Šis šūkis bus efektyvus, o žmonės balsuos", — teigė ji.

  Anksčiau Ukrainos generalinis prokuroras Jurijus Lucenko išsiuntė laišką Petro Porošenko ir Nacionalinio saugumo ir gynybos tarybos sekretoriui Aleksandrui Turčinovui su pasiūlymu imtis "asmeninių, specialių ekonominių ir kitų ribojamųjų priemonių Rusijos Federacijos fiziniams ir juridiniams asmenims".

  Visų pirma jis paragino blokuoti Rusijos atstovų aktyvus šalies teritorijoje. Be to, Užsienio reikalų ministerijos vadovas Pavelas Klimkinas anonsavo apie 40 sutarčių su Rusija nutraukimą.

  Dar šia tema

  Buvęs Ukrainos ministras sukritikavo Kijevą už dujų kainų didinimą
  Rados narys: Europa yra šokiruota to, kas vyksta Ukrainoje
  Ukraina pripažino priklausomybę nuo Rusijos kuro
  Tegai:
  verslas, Rusija, Ukraina

  Svarbiausios temos