07:30 2019 Balandžio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1250
 • RUB71.9719
  Buvęs Aukščiausiosios Rados deputatas Vladimiras Oleinikas

  "Įmovos sistema": buvęs Rados deputatas paaiškino Ukrainos politikos ES nesėkmę

  © Sputnik / Максим Блинов
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  37 0 0

  Ukraina savo valia prarado perspektyviausią rinką savo prekėms, nutraukusi beveik visus ekonominius ryšius su Rusija, be to, ES nemato Ukrainos kaip lygiavertės partnerės, teigia politikas

  VILNIUS, gruodžio 18 — Sputnik. Buvęs Aukščiausiosios Rados deputatas Vladimiras Oleinikas mano, kad Ukraina negalės pradėti laisvai parduoti savo produkciją Europos Sąjungos rinkose. Apie tai jis parašė savo Facebook paskyroje.

  Oleinikas pažymėjo, jog ES nesuinteresuota turėti konkurentų Europos bendrovėms, ir Kijevui jokių išimčių nebus.

  "Europos Sąjungai nusibodo nuolat aiškinti Ukrainos valdžiai, kad Ukraina nebus pilnavertė ES narė, ir ji neturėtų tikėtis Europos rinkos. Europos Sąjunga ir taip nustato apribojimus ES narėms. Ir daryti išimtį Kijevui ji neketina. Ukrainai nepavyks patekti į Europos rinką ir be apribojimų prekiauti savo produkcija. Europos Sąjunga suinteresuota Ukrainos rinka, kad parduotų savo prekes", — parašė buvęs deputatas.

  Oleinikas taip pat pridūrė, kad Ukraina savo valia prarado perspektyviausią rinką savo prekėms, nutraukusi beveik visus ekonominius ryšius su Rusija.

  "Iš esmės situacija panaši į "įmovos sistemą", kai pučiama į vieną pusę. Ukraina, norėdama įsiteikti Europai, prarado Rusijos rinką, kurioje galėjo veikti be apribojimų. Dabar, susidūrusi su realybe, Ukrainos valdžia pradeda jaustis ES įžeista", — pažymėjo politikas.

  Jis taip pat pabrėžė, kad Europos Sąjunga nemato Ukrainos kaip lygiavertės partnerės, o tik naudojasi ja savo interesais.

  Dar šia tema

  Ukrainos nacionalinis bankas atskleidė milijardus siekiančias valstybės skolas
  Buvęs diplomatas papasakojo, kaip Porošenko "pabėgo" iš debatų EP
  Krymas paskelbė signalus iš Ukrainos apie "naujo Maidano" grėsmę
  ES atsisakė bausti Rusiją už incidentą Kerčės sąsiauryje
  Rados deputatas apkaltino ES apgavus Ukrainą
  Tegai:
  prekyba, ekonomika, ES, Ukraina

  Svarbiausios temos