05:08 2020 Rugpjūčio 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.1765
 • RUB86.7275
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  49

  Moteris, ieškojusi savo šuns, prisijungė prie 500 grupių Facebook, kuriose buvo pardavinėjami naminiai gyvūnai

  VILNIUS, gruodžio 26 — Sputnik. Geriausią Kalėdų dovaną gavo Velso gyventoja Triša Džozef, kai atsirado jos prieš porą metų dingęs šuo, praneša "The Daily Mail".

  Pasak šuns savininkės, jos šešerių metų anglų springer spanielis vardu Belle dingo 2016 metų gruodį. Nuo tada moteris prisijungė prie 500 grupių Facebook, kuriose parduodami naminiai gyvūnai. Ten ji peržiūrėdavo skelbimus ir tikėjosi atrasti informacijos apie savo augintinę.

  Jos pastangos atsipirko. Kalėdų išvakarėse vienoje iš grupių ji pamatė skelbimą apie šuns, kuris buvo labai panašus į Belle, pardavimą. Triša susisiekė su 19 metų vaikinu, kuris ketino parduoti šunį.

  Paaiškėjo, kad jis gyvena 110 kilometrų atstumu nuo moters namų. Jie susitiko, ir vaikinas jai pasakė, kad visą šį laiką spanielis gyveno su juo, ir jis net negalėjo pagalvoti, kad šuo buvo ieškomas. Jis taip pat prisipažino, kad nusprendė parduoti Belle, nes darbo grafikas neleido jam ilgiau rūpintis šunimi.

  Šuns savininkė sakė, kad atpažino savo Belle, vos ją pamatė. Augintinis jau spėjo priprasti prie naujojo savininko, todėl jai buvo labai sunku pasiimti Belle namo. Moteris taip pat prisipažino, kad ji niekada neprarado vilties, jog suras savo šunį.

  Dar šia tema

  Atsinaujinančios stotys tampa draugiškos augintiniams
  Prancūzijoje šuo išgelbėjo mažą mergaitę, kurią užliejo banga
  Indijoje šuo nuvijo puolantį leopardą
  Trys paaugliai išgelbėjo šunį nuo jį smaugusios anakondos
  Tegai:
  Kalėdos, šuo

  Svarbiausios temos