07:28 2019 Balandžio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1250
 • RUB71.9719
  Pasienio kontrolės punktas Grigorovščina Baltarusijos ir Latvijos pasienyje

  Baltarusijos muitinės pareigūnai pasienyje su Lietuva dirba kaip pasieniečiai

  © Sputnik / Виктор Толочко
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  39 0 0

  Be to, naujovės paliečia dar du pasienio kontrolės punktus — "Kozloviči" pasienyje su Lenkija ir "Bigosovo" pasienyje su Latvija

  VILNIUS, sausio 1 — Sputnik. Nuo sausio 1 dienos Baltarusijos muitinės darbuotojai pradėjo vykdyti tam tikras sienos apsaugos pareigūnų pareigas, įskaitant pasienio kontrolę, praneša RIA Novosti.

  Kalbame apie tris pasienio kontrolės punktus — automobilių pasienio kontrolės punktą "Kozloviči" pasienyje su Lenkija, kur važiuoja tik krovininės transporto priemonės, taip pat du geležinkelių pasienio kontrolės punktus  — "Gudogai" Molodečno stotyje pasienyje su Lietuva ir "Bigosovo" stotyje "Polockas" pasienyje su kita Baltijos regiono respublika — Latvija.

  Pasak Baltarusijos muitinės spaudos tarnybos, toks sprendimas buvo priimtas, siekiant optimizuoti dviejų departamentų darbą, taip pat įvesti "vieno langelio" režimą ir sumažinti pasienio kontrolės atlikimo laiką.

  Planuojama, kad pasieniečiai, kurių dalį pareigų perėmė muitinės pareigūnai, užsiims kitų Baltarusijos valstybės sienos ruožų apsauga.

  Eksperimentas dėl muitinės pareigūnų ir sienos apsaugos pareigūnų funkcijų derinimo jau buvo surengtas kontrolės punkte "Kozloviči" 2017 metais. Bandymas buvo sėkmingas — paaiškėjo, kad automobiliai galėjo greičiau kirsti sieną.

  Dar šia tema

  Policija ir muitinė sulaikė 2 mln. eurų vertės cigarečių kontrabandą — video
  Krymas pastatė užtvarą pasienyje su Ukraina
  Panevėžyje buvo sulaikyta didelė kontrabandinių cigarečių siunta
  Tegai:
  valstybės siena, Baltarusija, Lietuva

  Svarbiausios temos