05:03 2020 Rugpjūčio 10
Tiesioginis eteris
 • USD1.1817
 • RUB86.9753
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  50

  Naujųjų metų išvakarėse JAV kariai socialiniuose tinkluose paskelbė pranešimą su vaizdo įrašu, kur lėktuvai B-2 meta bombas

  VILNIUS, sausio 1 — Sputnik. JAV Ginkluotųjų pajėgų Strateginė vadovybė atsiprašė už nesėkmingą pokštą socialiniuose tinkluose apie tai, kaip žadama "numesti kažką daugiau" nei tradicinį Naujųjų metų kamuolį Taimso aikštėje, Niujorke, praneša RIA Novosti.

  Naujųjų metų išvakarėse Taimso aikštėje vyksta tradicinė šventinio kamuolio nuleidimo ceremonija. Kariai paliko Twitter paskyroje pranešimą, pagal kurį "jei prireiks, esame pasiruošę numesti kažką daugiau". Prie pranešimo pridėtas vaizdo įrašas su lėktuvais B-2, kurie meta bombas.

  ​Pokštas sukėlė daug neigiamų komentarų iš socialinių tinklų vartotojų pusės. Po kurio laiko pranešimas buvo pašalintas iš socialinių tinklų.

  "Mūsų ankstesnis Naujųjų metų pranešimas buvo prasto skonio ir neatspindėjo mūsų vertybių. Atsiprašome. Mes turime užtikrinti Amerikos ir savo sąjungininkų apsaugą", — teigiama naujame pranešime Twitter paskyroje.

  Dar šia tema

  Pentagonas padarė didžiausią XXI amžiuje šaudmenų tiekimą į Europą
  JAV ir Britanija rizikuoja susibarti dėl naikintuvų F-35
  Jungtinės Valstijos negali likti pasaulio policininku — Trampas
  Tegai:
  Naujieji metai, JAV, JAV kariai

  Svarbiausios temos