16:10 2020 Liepos 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.1224
 • RUB80.2153
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  52

  JAV vartotojai komentaruose pasveikino rusus su Naujaisiais metais ir pajuokavo, ar nebus jie už tai patraukti atsakomybėn

  VILNIUS, sausio 1 — Sputnik. Vienas iš didžiausių JAV televizijos kanalų, pagrindinis respublikonų ruporas "Fox News" savo Facebook paskyroje tiesiogiai transliavo Naujųjų metų saliutą Raudonojoje aikštėje.

  Socialinio tinklo vartotojai iš JAV komentaruose dažniausiai sveikino rusus su Naujaisiais metais arba be pykčio ironizavo apie "Rusijos įsikišimą" ir JAV prezidento Donaldo Trampo problemas.

  Vartotojai iš Oklahomos, Floridos, Tenesio ir kitų JAV regionų sveikino rusus su Naujaisiais metais. Sveikino ir "kaimynai iš Aliaskos". Vartotojas Tiša Dženkins prie sveikinimo pridėjo "taikos visame pasaulyje" linkėjimą.

  Vartotojas Trevis Malina pajuokavo, kad, matyt, tai yra "tie patys viršgarsiniai balistiniai fejerverkai". Kitas vartotojas uždavė klausimą: "O jeigu mes pasveikinsime juos su Naujaisias metais, mūsų nepatrauks atsakomybėn už ryšį su rusais?" Kitas diskusijos dalyvis parašė: "Žiūrėkite, šie žmonės jau švenčia mūsų Naujuosius metus!"

  Naujieji metai JAV sostinėje, Vašingtone, prasidėjo tik po kelių valandų — 7:00 Maskvos laiku (6:00 Lietuvos laiku).

  Dar šia tema

  "Fox News" vedėjas nuvyko atostogauti į Rusiją po pokalbio su Putinu
  Lietuvos premjeras pasveikino visus Naujųjų metų proga
  Lietuvos prezidentė pasveikino šalies žmones Naujųjų metų proga
  Tegai:
  Naujieji metai, JAV, Rusija

  Svarbiausios temos