07:26 2019 Balandžio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1250
 • RUB71.9719
  Ukrainos prezidentas Petras Porošenko

  Porošenko sveikinimas televizijos eteryje buvo atidėtas dėl Zelenskio

  © Photo : Пресс-служба президента Украины
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Ukrainos prezidento rinkimai — 2019 (71)
  96 0 0

  Dėl to Ukrainos prezidento naujametinis sveikinimas baigėsi, jau prasidėjus Naujiesiems metams

  VILNIUS, sausio 2 — Sputnik. Ukrainos televizijos kanalas "1+1" pirmą kartą istorijoje atidėjo prezidento Petro Porošenko sveikinimą su Naujaisias metais dėl pramoginių renginių vedėjo Vladimiro Zelenskio.

  Apie tai praneša portalas "Fraza.ua".

  Kaip pažymėta, likus kelioms minutėms iki Naujųjų metų "1+1" eteryje pasirodė Zelenskis ir paskelbė apie savo ketinimą dalyvauti valstybės vadovo rinkimuose.

  Transliaciją su Porošenko kalba kanalas pateikė vėliau, nei buvo numatyta, ir ji baigėsi jau 2019 metais.

  Vėliau televizijos kanalo "1+1" generalinis direktorius Aleksandras Tkačenko savo Facebook paskyroje pakomentavo šį įvykį, apkaltinęs šalies prezidentą spaudimu ir bailumu.

  "Štai toks posūkis per Naujuosius metus. Pasakyti, kad jūs to nelaukėte? Oi, ne. Pasakyti, kad nelaukėte prieš pat Naujuosius metus? Galbūt. Čia svarbu kai kas kita. Jau seniai atėjo laikas kitiems — naujiems. Ir mes atsibusime Naujaisiais metais — su naujomis galimybėmis ir perspektyvomis", — parašė Tkačenko.

  Pastabose po savo įrašu Tkačenko pridūrė, kad televizijos kanalas yra komercinė bendrovė, o prezidento kreipimosi transliacija skambant kurantams yra "sovietinė tradicija".

  "Kurantų jau seniai nėra, o jūs vis dar ilgitės. Vis dėlto mes parodėme prezidento kalbą. Nes mes tikime ir darome viską mūsų valstybės labui. Nepaisant to, ką dabartinis prezidentas daro prieš mus", — nurodė generalinis direktorius.

  Tuo pačiu metu kitame pranešime Tkačenko atvirai apkaltino Porošenko spaudimu kanalui.

  Petras Porošenko
  Пресс-служба президента Украины

  "Bet aš žinau, kas yra šios gaujos, dažnai neegzistuojančių žmonių, bet tiesiog paskyrų savininkas. Ir tai stebina. Ar jūs išsigandote, Petro Aleksejevičiau, kad kažkas protingesnis už jus pasirodė horizonte? Jūs supykote, kad jo nuomonei neturi įtakos nei pinigai, nei oligarchai, nei kanalas, o tik žmonių nuomonė. Jūs taip kankinatės, nes jis nepavogė pinigų iš žmonių ir neapgaudinėjo partnerių?" — pareiškė Tkačenko.

  Vadybininkas taip pat pažymėjo, kad Zelenskis yra "kitas", "naujas", ir paragino Porošenko priimti pasaulį "tokį, koks jis yra".

  "Mes, dirbantys televizijoje, žinome, koks yra šis pasaulis. Mes mylime ir vertiname savo žiūrovą ir stengiamės būti ištikimi vertybėms, dėl kurių įvyko perversmas 2014 metais", — padarė išvadą Tkačenko.

  Pirmadienį, gruodžio 31 dieną, Ukrainoje prasidėjo prezidento rinkimų kampanija. Galimi kandidatai į prezidento postą pradėjo skelbti savo ketinimą balotiruotis, o Centrinė rinkimų komisija pradėjo priimti dokumentus.

  Porošenko kol kas nepranešė apie savo ketinimą dalyvauti lenktynėse.

  Prezidento rinkimai Ukrainoje vyks kovo 31 dieną.

  Temos:
  Ukrainos prezidento rinkimai — 2019 (71)

  Dar šia tema

  Ką daro artėjantys rinkimai: Internete išjuoktas Porošenko skrydis įprastu reisu
  Porošenko girtavo Euromaidano metu, pareiškė Ukrainos politikas
  Porošenko išpranašavo "Putino pergalę", jei bus atidėti Ukrainos prezidento rinkimai
  Putinas paaiškino, kodėl nenori kalbėtis su Porošenko
  Žiniasklaida surado Porošenko ir Klimkino giminaičius Kryme
  Tegai:
  Naujieji metai, prezidento rinkimai, Ukraina, Petras Porošenko

  Svarbiausios temos