12:55 2020 Liepos 12
Tiesioginis eteris
 • USD1.1276
 • RUB80.2104
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  38

  Įsilaužėliai paskelbė duomenis apie šimtus vokiečių politikų. Išpuolis paveikė visas Bundestago partijas, išskyrus "Alternatyvą Vokietijai"

  VILNIUS, sausio 4 — Sputnik. Programišių ataka paveikė Vokietijos federalinio kabineto narius, praneša leidinys Bild.

  Anksčiau buvo pranešta, kad įsilaužėliai paskelbė duomenis apie šimtus vokiečių politikų. Išpuolis paveikė visas Bundestago partijas, išskyrus "Alternatyvą Vokietijai" (vok. Alternative für Deutschland, AfD — Sputnik).

  Pranešama, kad iš dalies paskelbti laiškai iš asmeninių elektroninio pašto paskyrų, telefono numeriai ir asmeniniai adresai. Be to, buvo paveikta oficiali korespondencija.

  Pasak laikraščio, nuo penktadienio ryto Federalinis informacijos saugumo biuras, Vokietijos federalinis policijos biuras ir Vokietijos federalinė konstitucijos apsaugos tarnyba tiria incidentą.

  Anksčiau buvo išplatintas pranešimas, kad tarp nukentėjusiųjų ir Vokietijos kanclerė Angela Merkel, tačiau vėliau ši informacija paneigta.

  Šiuo metu nežinoma, kas atsakingas už kibernetinį išpuolį. Paskyroje, kurioje buvo paskelbti duomenys, yra daugiau nei 16 tūkst. sekėjų. Ji priklauso interneto platformai, kurios operatorius, manoma, yra įsikūręs Hamburge.

  Dar šia tema

  Rusijos rinkimų komisija pranešė apie hakerių išpuolį
  Lietuvos VSD: Rusija, Rusija ir dar kartą Rusija
  Programišius per "Tinder" gavo prieigą prie slaptųjų duomenų apie F-35 naikintuvus
  Tegai:
  išpuolis, politikai

  Svarbiausios temos