02:13 2020 Gruodžio 01
Tiesioginis eteris
 • USD1.1980
 • RUB91.1439
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Dainų konkursas "Eurovizija 2019" (28)
  59

  Apgyvendinimą planuojama organizuoti pagal tris kainų kategorijas, atitinkančias skirtingus komforto lygius

  VILNIUS, sausio 4 — Sputnik. Tel Avivo savivaldybė ketina apgyvendinti tūkstančius gerbėjų ir svečių, kurie 2019 metų gegužės mėnesį atvyks į "Eurovizijos" konkursą, palapinių miestelyje, praneša RIA Novosti su nuoroda į mero Rono Huldai patarėją Ilaną Michaelį.

  Miesto valdžia paskelbė konkursą palapinių miestelio statybai "Ha-Yarkon" parke, netoli Izraelio parodų centro, kurio aikštelėje vyks "Eurovizijos" konkursas.

  Apgyvendinimą planuojama organizuoti pagal tris kainų kategorijas, atitinkančias skirtingus komforto lygius. Daugiausia lėšų bus skirta savų ar nuomojamų palapinių įrengimo vietai.

  Antrajai kategorijai priklausys didelės, erdvios, patogios palapinės. Išrankiausiems bus skirti laikinieji namai — "karavanai" su sanitarinėmis patalpomis ir oro kondicionieriumi.

  Laikinojo miestelio teritorijoje be miegamųjų vietų planuojama įrengti ir vietas vakarėliams, greito maisto zonas ir dviračių nuomos tašką. Atvykimui į "Eurovizijos" koncertų vietas numatyti specialūs autobusai — "šatlai".

  Policija ir Nacionalinė saugumo tarnyba perims pagrindinį vaidmenį svečių apsaugai užtikrinti, be to, dalyvaus ir privačios apsaugos bendrovės.

  Pasibaigus konkursui, palapinių miestelis priims LGBT parado dalyvius.

  Izraelio korporacija "Kan", kuri yra tiesiogiai atsakinga už konkurso "Eurovizija 2019" rengimą, pristatė scenos, kurioje vyks konkursas, eskizą. Sceną sukūrė vokiečių dizaineris Florianas Wiederis, išgarsėjęs savo darbais ne tik Europos dainų konkurse, bet ir dešimtyje populiarių muzikos festivalių įvairiose pasaulio šalyse.

  Temos:
  Dainų konkursas "Eurovizija 2019" (28)

  Dar šia tema

  Bulgarija atsisakė dalyvauti konkurse "Eurovizija-2019"
  Tegai:
  kainos

  Svarbiausios temos