17:12 2020 Liepos 02
Tiesioginis eteris
 • USD1.1200
 • RUB79.6793
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Ukrainos prezidento rinkimai — 2019 (99)
  37

  Pasak Konstantino Griščenkos, dabartinis Ukrainos prezidentas pasirinko taktiką, kuri leis jam mobilizuoti tuos, kurie potencialiai galėtų balsuoti už jį

  VILNIUS, sausio 8 — Sputnik. Pagrindinis dabartinio Ukrainos prezidento Petro Porošenko politikos tikslas — santykių su Rusija aštrinimas, siekiant pakelti reitingą prieš rinkimus, sakė buvęs Ukrainos užsienio reikalų ministras Konstantinas Griščenko, praneša "RIA Novosti" su nuoroda į "NewsOne".

  "Dabar mes gyvename grėsmingame laikotarpyje iki prezidento kampanijos pabaigos. Kadangi dabartinis prezidentas pasirinko santykių su Rusija aštrinimo taktiką, jis remiasi galimybe mobilizuoti tuos, kurie galėtų už jį balsuoti", — sakė buvęs ministras.

  Griščenko neneigia, jog visai įmanoma, kad bus panaudoti keletas nenumatytų scenarijų, galinčių "sukelti didelį padėties pablogėjimą, pasitelkus didelio masto karines operacijas".

  Petro Porošenko ir Donaldas trampas, archyvinė nuotrauka
  Пресс-служба президента Украины

  Prezidento rinkimų kampanija Ukrainoje prasidėjo gruodžio 31 dieną ir tęsis iki 2019 metų vasario 3 dienos. Patys rinkimai įvyks kovo 31 dieną.

  Dabartinis prezidentas dar nepranešė, kad ketina dalyvauti prezidento lenktynėse. 17 žmonių jau pareiškė apie norą kovoti dėl Ukrainos vadovo posto. Tarp jų ir buvusi ministrė pirmininkė Julija Timošenko, Nadežda Savčenko, kuri šiuo metu yra sulaikyta dėl kaltinimų teroro išpuolio organizavimu, taip pat įvairių partijų vadovai.

  Temos:
  Ukrainos prezidento rinkimai — 2019 (99)

  Dar šia tema

  Daugiau nei 80 proc ukrainiečių nepritaria Porošenko veiksmams, rodo apklausa
  Rusija uždraudė importuoti kai kurias Ukrainos prekes
  Porošenko sveikinimas televizijos eteryje buvo atidėtas dėl Zelenskio
  Tegai:
  prezidento rinkimai, Petro Porošenka, Ukraina

  Svarbiausios temos