08:02 2019 Birželio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1207
 • RUB71.7360
  Ukrainos karinė ekipuotė, archyvinė nuotrauka.

  Ukrainos karininkai pagrobė futbolininką iš Krymo

  ФСБ РФ
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  63 0 0

  Jaunuolis, būdamas profesionalus futbolininkas, atvyko į Chersoną, kad įsidarbintų vietos futbolo klube "Kristall" arba "Tavria", ir buvo pagrobtas karininkų

  VILNIUS, sausio10 — Sputnik. Chersone vietinės karinės registracijos tarnybos darbuotojai pagrobė jaunuolį, kuris atvyko iš Krymo, ir bandė jį nusiųsti į Ukrainos kariuomenę, pranešė Krymo atstovas žmogaus teisių klausimu Ismailas Chalikovas radijo Kuresh eteryje. 

  Pasak jo, jaunuolis, būdamas profesionalus futbolininkas, atvyko į Chersoną, kad įsidarbintų vietos futbolo klube "Kristall" arba "Tavria". Apie incidentą pranešė pagrobto dvidešimtmečio jaunuolio motina, kuriai jis paskambino, pasinaudodamas laikinu Chersono karinės registracijos atstovų išėjimu iš patalpos.

  "20 metų vaikinas 8:00 valandą ryto ėjo į parduotuvę "ATB" Chersone. Į jį kreipėsi du žmonės ir paklausė, iš kur jis ir kur tarnavo kariuomenėje. Vaikinas atsakė, kad jam 20 metų, o kariuomenėje jis netarnavo ir yra atvykęs iš Krymo. Pareigūnai jį sučiupo už parankių, pasodino į automobilį ir užrakino", — sakė Chalikovas.

  Chalikovas paaiškino, kad pagrobėjai buvo Chersono miesto karinės registracijos tarnybos darbuotojai. Jie atsivežė jaunuolį į savo buveinę ir išsiuntė atlikti medicininę apžiūrą.

  "Vaikiną apžiūrėjo tik okulistas ir odontologas, o visus kitus spaudus apžiūros lape jam sudėjo automatiškai", — pridūrė jis.

  Pasak jo, skundas dėl neteisėtų pareigūnų veiksmų išsiųstas karo prokuratūrai.

  Dar šia tema

  JAV senatoriai pripažino Ukrainą "nevaIdoma problema"
  Buvęs Ukrainos URM vadovas įvardijo pagrindinį Porošenko strategijos tikslą
  Kijevas pasiūlė prasiveržti į Azovo jūrą, pasitelkus "stebėjimą iš kosmoso"
  Tegai:
  futbolas, Chersonas

  Svarbiausios temos