10:14 2020 Rugpjūčio 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.1765
 • RUB86.7275
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  27

  Dėl protesto akcijų galimi masiniai skrydžių vėlavimai ir atšaukimai

  VILNIUS, sausio 14 — Sputnik. Aštuoniuose dideliuose Vokietijos oro uostuose antradienį, sausio 15 dieną, suplanuotas saugumo tarnybos pareigūnų streikas, praneša RIA Novosti su nuoroda į agentūrą "dpa".

  Oro uostas, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Александр Кряжев

  Protesto akcijos suplanuotos Frankfurto prie Maino, Hamburgo, Miuncheno, Hanoverio, Brėmeno, Leipcigo/Halės, Drezdeno ir Erfurto oro uostuose. Dėl to galimi masiniai skrydžių vėlavimai ir atšaukimai.

  Kaip teigiama Frankfurto oro uosto svetainėje paskelbtame pranešime, dėl streiko keleivių kontrolė nebus vykdoma iki 20:00 (21:00 Lietuvos laiku), keleiviai greičiausiai negalės patekti į savo skrydžius, jiems rekomenduojama susisiekti su vežėjais dėl papildomos informacijos. Keleiviams, keliaujantiems tranzitu per Frankfurtą, bus surengtas patikrinimas, tačiau oro uosto darbuotojai perspėjo apie galimus vėlavimus.

  Kaip anksčiau pranešė profesinė sąjunga, skelbianti akciją Frankfurto oro uoste, "darbdaviai galėjo sureaguoti į įspėjamuosius signalus, tačiau dėl to, kad jie dėl visiškai neaiškių priežasčių neparodė noro bendradarbiauti, streikas tapo būtinas".

  Profesinė sąjunga reikalauja padidinti atlyginimus Vokietijos oro uostuose dirbantiems saugumo tarnybos pareigūnams, kalbama apie atlygio didinimą 20 eurų už valandą. Kitas derybų su darbdaviais etapas numatytas sausio 23-24 dienomis Berlyne.

  Anksčiau panašios protesto akcijos įvyko Berlyno, Kelno/Bonos, Diuseldorfo ir Štutgarto oro uostuose, jos lėmė masinį skrydžių atšaukimą ir vėlavimą ne tik minėtuose oro uostuose, bet ir visoje Vokietijoje.

  Dar šia tema

  Paryžiuje prasidėjo "geltonųjų liemenių" susidūrimai su policija
  Tegai:
  streikas, oro uostas, Vokietija

  Svarbiausios temos