21:58 2020 Liepos 12
Tiesioginis eteris
 • USD1.1276
 • RUB80.2104
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  58

  Specialistų teigimu, nepakanka to, kad Pentagonas padarė pažangą, imituodamas sąlyginių priešininkų išpuolius

  VILNIUS, sausio 28 — Sputnik. Pentagono galimybės kovos su kibernetinėmis grėsmėmis srityje atsilieka nuo priešininkų plėtros, praneša Pentagono reakcijos į kibernetines atakas diagnostikos centro specialistai.

  Kaip praneša naujienų agentūra "Bloomberg", nepaisant to, kad siekdamas padidinti sistemos efektyvumą Pentagonas imitavo sąlyginių priešininkų išpuolius ir padarė pažangą, tikrieji priešininkai greičiau suranda naujas pažeidžiamas vietas.

  Diagnostikos centro atstovai teigia, kad, remiantis jų vertinimais, "tobulinimo tempai neaplenkia didėjančio galimų priešininkų potencialo, kurie ir toliau randa naujų pažeidžiamų vietų ir technologijų atoveiksmiui".

  Gynybos ministerijos operatyvaus patikrinimo centro direktorius Robertas Behleris metinėje ataskaitoje, skirtoje kibernetinėms grėsmėms įvertinti, pareiškė, kad automatizavimas ir dirbtinis intelektas įneša "gilių pokyčių į kibernetinę erdvę", ir tokioms grėsmėms kol kas nepavyko visiškai pasirengti.

  Anot agentūros, reagavimo į kibernetines grėsmes problema taip pat gali būti aptarta antradienį Senato Ginkluotųjų pajėgų komitete, kuriame dalyvaus Pentagono informacijos valdybos vadovas Danas Dizis (Dana Deasy).

  Anksčiau buvo pranešta, kad JAV žvalgyba prognozuoja, jog padidės kibernetinių grėsmių, keliančių grėsmę ekonominei gerovei ir stabilumui, skaičius.

  Dar šia tema

  Pentagonas pavadino Rusijos branduolinį ginklą pagrindine grėsme JAV
  Pentagonas padarė didžiausią XXI amžiuje šaudmenų tiekimą į Europą
  Karo ekspertas: Pentagonas siunčia Baltijos šalims tai, ką tinka tik perlydyti
  Ekspertas: Baltijos šalys turi sunerimti dėl Pentagono vadovo atsistatydinimo
  JAV kariai atsiprašė už pokštą apie bombos metimą į Taimso aikštę
  Tegai:
  kibernetinės atakos, Pentagonas, JAV

  Svarbiausios temos