12:13 2020 Vasario 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.0818
 • RUB70.6675
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  72

  Politikas mano, kad Ukraina turi nustoti elgtis su Vakarais kaip "prašeiva" ir pradėti dialogą su Rusija

  VILNIUS, sausio 31 — Sputnik. Kijevo ir Maskvos santykių pablogėjimas gali sukelti ekonominį žlugimą Ukrainoje, pareiškė buvęs Ukrainos transporto ir ryšių ministras Jevgenijus Červonenko televizijos kanalo "NewsOne" eteryje.

  "Gyvenimas parodo tiesą. Yra objektyvi realybė — baigiasi sausis, ir kartu su juo Europos kvotos. Skaičiai yra užsispyręs dalykas", — pasakė Červonenko.

  Pasak politiko, kelias, kurį pasirinko Ukrainos valdžia, neatneša Ukrainos žmonėms nieko, išskyrus problemas. Buvęs ministras mano, kad Kijevas turi nustoti elgtis su Vakarais kaip "prašeiva" ir pradėti dialogą su Rusija.

  "Be Rusijos mums šiandien gresia ekonominis žlugimas", — pasakė Červonenko.

  Jis taip pat priminė, kad Maskva netaikė jokių priemonių nei Ukrainos prezidento Petro Porošenko gamykloms, nei trims milijonams ukrainiečių, dirbančių Rusijoje.

  Maskvos ir Kijevo santykiai pablogėjo dėl situacijos Ukrainoje ir aplink Krymą. Kijevas 2015 metais įvedė ribojamąsias priemones Rusijai, o vėliau kelis kartus pratęsė ir išplėtė jas.

  Maskva taip pat įvedė atsakomąsias priemones Ukrainos atžvilgiu. Praėjusių metų gruodžio pabaigoje Rusija uždraudė importuoti tam tikras Ukrainos prekes, įskaitant pramoninius ir žemės ūkio produktus.

  Tuo pat metu Rusija ne kartą pabrėžė, kad yra pasirengusi panaikinti ribojamąsias priemones, jei Ukraina pasielgs taip pat.

  Dar šia tema

  Rados deputatas apkaltino Vakarus "visų sulčių išspaudimu" iš Ukrainos
  Rados deputatas papasakojo apie Europos "dujinę apgaulę"
  Rados deputatas pavadino "Nord Stream-2" didele Ukrainos diplomatijos nesėkme
  Kremlius pakomentavo Porošenko žodžius apie taiką su Rusija
  Tegai:
  ekonomika, Rusija, Ukraina

  Svarbiausios temos