17:44 2021 Vasario 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.2121
 • RUB90.6697
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Ukrainos prezidento rinkimai — 2019 (99)
  72

  Sausio pradžioje Socialinio stebėjimo centras ir Ukrainos socialinių tyrimų institutas paskelbė apklausą, pagal kurią Porošenko užėmė pirmąsias vietas Ukrainos prezidento antireitinge

  VILNIUS, sausio 31 — Sputnik. Ukrainos prezidentas Petro Porošenko vėl lyderiauja prezidento antireitinge, beveik pusė apklaustų ukrainiečių teigė, kad jokiu būdu nebalsuos už jį, praneša RIA Novosti su nuoroda į atlikto sociologinio tyrimo duomenis.

  Sausio pradžioje Socialinio stebėjimo centras ir Ukrainos socialinių tyrimų institutas paskelbė apklausą, pagal kurią Porošenko užėmė pirmąsias vietas Ukrainos prezidento antireitinge.

  "Antireitinge pirmauja Petro Porošenko: beveik pusė respondentų teigė, kad nieku gyvu nebalsuos už jį. 31 proc. apklaustųjų pareiškė, kad nebalsuos už Juliją Tymošenko, kas penktas — už buvusį premjerą Arsenijų Jaceniuką ir Olegą Liaško", — pranešama socialinės grupės "Reitingas" interneto svetainėje.

  Tyrimas vyko nuo sausio 16 iki 24 dienos tarp 18 metų ir vyresnių Ukrainos gyventojų. Jame dalyvavo 6 tūkst. respondentų. Paklaida yra ne didesnė kaip 1,3%.

  Porošenko pareiškė, kad Ukrainai reikia taikos su Rusija >>

  Prezidento rinkimai Ukrainoje vyks kovo 31 dieną. Rinkimų kampanija prasidėjo gruodžio 31 dieną. Naujausiais duomenimis, Centrinė rinkimų komisija jau užregistravo daugiau nei 20 kandidatų.

  Temos:
  Ukrainos prezidento rinkimai — 2019 (99)

  Dar šia tema

  Porošenko patvirtino bendros Lietuvos, Lenkijos ir Ukrainos brigados pavadinimą
  Porošenko sveikinimas televizijos eteryje buvo atidėtas dėl Zelenskio
  JAV senatoriai pripažino Ukrainą "nevaIdoma problema"
  Buvęs Ukrainos URM vadovas įvardijo pagrindinį Porošenko strategijos tikslą
  Kremlius pakomentavo Porošenko žodžius apie taiką su Rusija
  Tegai:
  Petro Porošenka, Ukraina

  Svarbiausios temos