17:41 2020 Rugsėjo 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.1634
 • RUB90.4050
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  82

  Bendra nedidelio pakelio turinio vertė siekė apie 20 tūkstančių eurų

  VILNIUS, vasario 4 — Sputnik. Prancūzas, kuris užsakė savo žmonai maudymosi kostiumėlį, vietoj to gavo siuntinį su auksinėmis monetomis ir luitais, kurių bendra vertė — apie 20 tūkstančių eurų, rašo laikraštis "Le Point".

  Pranešama, kad siunta buvo pristatyta šeštadienį 27 metų Žiuljenui Šanjo, kuris gyvena Bretanės regione esančiame Vano mieste. Vyras nenustebo gavęs siuntą, nes laukė, kad bus atsiųstas maudymosi kostiumėlis jo žmonai. Tačiau jam sukėlė nerimą pakelio svoris, pakuotė buvo nedidelė, bet labai sunki.

  Atidaręs pakuotę vyras pamatė, kad pašto siunta pilna aukso: luidorai, XX amžiaus pradžios monetos ir luitai — iš viso 700 gramų tauriojo metalo, kurio bendra vertė siekia apie 20 tūkstančių eurų.

  Vyras pagalvojo, kad įvyko logistikos klaida, ir atnešė siuntą į miesto komisariatą. Su teisėsaugos pareigūnų pagalba jis sugebėjo išaiškinti tikrąjį adresatą ir susisiekti su juo telefonu.

  Tuo tarpu jaunoji pora taip ir nesulaukė maudymosi kostiumėlio, o kovo mėnesį sutuoktiniai išvyksta atostogų į Vietnamą, pažymi laikraštis.

  Dar šia tema

  Išsiaiškinta, kiek Lietuvos gyventojų iki šiol naudojasi pašto paslaugomis
  Tegai:
  pašto siuntos, Prancūzija

  Svarbiausios temos