11:56 2020 Vasario 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.0835
 • RUB68.7554
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  150

  Ekspertai teigia, kad Rusija galės pasinaudoti "Poseidon" net ir visiško sunaikinimo atveju

  VILNIUS, vasario 12 — Sputnik. Tikrasis Rusijos povandeninių laivų "Poseidon", kurie taip pat vadinami "Paskutiniojo teismo" torpedomis, tikslas — NATO žlugimas, rašo "Business Insider" su nuoroda į ekspertus.

  Raketa 9М729, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Владимир Астапкович

  Leidinio straipsnyje pabrėžiama, kad daugeliu atvejų branduolinis ginklas gali sunaikinti miestą, tačiau naujausios Rusijos torpedos gali "sunaikinti visą žemyną".

  Be to, kaip teigia ekspertai, Rusija galės pasinaudoti "Poseidon" net ir visiško sunaikinimo atveju.

  Štai kodėl Jungtinės Amerikos Valstijos nesuteiks pagalbos Estijai, kurią reikės ištraukti iš "Maskvos gniaužtų", rašo "Business Insider". Po to NATO kaip karinio Aljanso egzistavimas pasibaigs, apibendrina ekspertai.

  Praėjusią savaitę Rusijoje baigėsi pagrindinis "Poseidon" bandymų etapas. Vladimiras Putinas išreiškė norą asmeniškai patikrinti, kaip vyksta darbas.

  Rusijos prezidentas taip pat paskelbė apie ketinimą pakeisti karinių susitikimų formatą ir asmeniškai kontroliuoti naujų karinių kompleksų budėjimą.

  Tačiau JAV vis dėlto suabejojo dėl naujausio ginklo keliamo pavojaus ir susiejo visą informaciją su "Rusijos propaganda".

  Dar šia tema

  RT paskelbė vaizdo įrašą apie naujausius Rusijos ginklus
  Karo ekspertas įvardijo ginklą, kuriuo Rusija išgelbės JAV
  JAV konfrontacijoje su Rusija nusprendė pasikliauti branduoliniu arsenalu
  Tegai:
  JAV, ginkluotė, Rusija

  Svarbiausios temos