02:29 2020 Vasario 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.0790
 • RUB68.8060
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Medicina ir sveikata (331)
  70

  Dėl daugelio sveikatos problemų jaunuolis nusprendė prisijungti prie vietos medicinos universiteto ir kelių ligoninių organizuotos akcijos

  VILNIUS, vasario 18 — Sputnik. Kinas Vanas Haonanis, žinomas kaip sunkiausias šios šalies gyventojas, sugebėjo numesti 142 kilogramus tik per šešis mėnesius, praneša leidinys "Sing Tao Daily". Pažymima, kad 20 metų vaikino svoris siekė 334 kilogramus.

  Dėl daugelio sveikatos problemų jaunas žmogus nusprendė prisijungti prie vietinio medicinos universiteto ir kelių ligoninių organizuotos akcijos: žmonėms, turintiems antsvorio, nemokamai padedama numesti svorio. Jam ir dar dviem nugalėtojams buvo atliktos skrandžio mažinimo operacijos.

  Po to pacientams buvo rekomenduojama kontroliuoti savo mitybą, sportuoti ir kruopščiai kramtyti maistą.

  Atlikęs visus gydytojų nurodymus, kinas buvo apžiūrėtas specialistų, ir paaiškėjo, kad jo svoris sumažėjo 142 kilogramais. Be to, vaikinas tapo dviem centimetrais aukštesnis, o jo pėda sumažėjo keturiais dydžiais.

  Bendra vaikino savijauta taip pat pagerėjo: jo širdies, plaučių ir kepenų problemos jam vis rečiau kelia nerimą. Dabar kino svoris siekia 192 kilogramus. Jis ketina numesti svorį iki 92 kilogramų.

  Temos:
  Medicina ir sveikata (331)

  Dar šia tema

  Mokslininkai atskleidė netikėtą arbatos naudą
  Turintys antsvorį su 50% tikimybe numirs iki 70 gimtadienio
  Pinigai riebalams: kinė septynerius metus gėrė tabletes nuo antsvorio ir pastorėjo
  Tegai:
  antsvoris, Kinija

  Svarbiausios temos