06:07 2020 Vasario 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.0816
 • RUB68.9685
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Ukrainos provokacija Kerčės sąsiauryje (58)
  121

  EŽTT nusprendė, kad pareiškime nėra naujų argumentų ir jis yra identiškas ankstesniajam, kuriam Rusijos valdžios institucijos jau pateikė išsamų atsakymą

  VILNIUS, vasario 22 — Sputnik. Europos Žmogaus Teisių Teismas (EŽTT) nepatenkino Kijevo prašymo taikyti naujas laikinąsias apsaugos priemones dėl Kerčės sąsiauriu plaukusių Ukrainos laivų, praneša "RIA Novosti" su nuoroda į Rusijos teisingumo ministeriją.

  Prašymas buvo pagrįstas informacija apie sulaikytų įgulos narių sveikatos būklę. Advokatai ir giminaičiai nurodė, kad trims kaliniams reikia specialios medicininės pagalbos.

  Be to, Kijevas bandė apskųsti Rusijos gydytojų teikiamos priežiūros kokybę.

  EŽTT nusprendė, kad pareiškime nėra naujų argumentų ir jis yra identiškas ankstesniajam, kuriam Rusijos valdžios institucijos jau pateikė išsamų atsakymą.

  Ukrainos karinio jūrų laivyno provokacija

  Lapkričio pabaigoje trys Ukrainos laivyno laivai pažeidė Rusijos sieną, įplaukė į laikinai uždarą Rusijos Federacijos teritorinių vandenų zoną ir persikėlė iš Juodosios jūros į Kerčės sąsiaurį. Jie pavojingai manevravo, nevykdė teisėtų Rusijos valdžios reikalavimų ir buvo sulaikyti, o jūrininkai suimti.

  Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pavadino incidentą provokacija, pažymėdamas, kad tarp Ukrainos laivų, pažeidusių Rusijos sieną, įgulos narių buvo du Ukrainos saugumo tarnybos nariai, kurie iš tikrųjų vadovavo šiai specialiai operacijai. Pasak jo, provokacija Juodojoje jūroje yra susijusi su žemu Ukrainos prezidento reitingu rinkimų išvakarėse.

  Rusijos ir Vakarų šalių santykiai pablogėjo dėl situacijos Ukrainoje ir Kryme. Vakarai apkaltino Maskvą "kišimusi" į Kijevo reikalus ir įvedė prieš ją sankcijas. Rusija buvo priversta imtis atsakomųjų priemonių ir ne kartą pabrėžė, kad kalbėti sankcijų kalba yra neproduktyvu.

  Sankcijos prieš Rusiją ir tarptautinė prekyba
  © Sputnik /
  Sankcijos prieš Rusiją ir tarptautinė prekyba
  Temos:
  Ukrainos provokacija Kerčės sąsiauryje (58)

  Dar šia tema

  Porošenko apie incidentą Kerčės sąsiauryje: pone Putinai, tai karas
  Po incidento Kerčės sąsiauryje JAV Ukrainai skirs 10 milijonų dolerių
  Rusija sutinka, kad Vokietija ir Prancūzija įvertintų laivybą Kerčės sąsiauryje
  Krymas paragino Vakarus nustoti grasinti dėl Kerčės sąsiaurio
  Tegai:
  Rusija, Europos žmogaus teisių teismas (EŽTT)

  Svarbiausios temos