03:41 2019 Rugsėjo 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.1030
 • RUB70.3933
  RF ir Baltarusijos vėliavos Pergalės aikštėje Minske, archyvinė nuotrauka

  Nepaisydamas didėjančio NATO aktyvumo Minskas laikysis taikios politikos

  © Sputnik / Виктор Толочко
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  68 0 0

  Aleksandras Lukašenka sakė, kad šalis ir toliau gins savo interesus ir bendrąją gynybos doktriną su savo strategine partnere — Rusijos Federacija

  VILNIUS, vasario 22 — Sputnik. Baltarusija laikysis taikios užsienio politikos, nepaisydama didėjančio NATO aktyvumo Europos regione, praneša RIA Novosti su nuoroda į Baltarusijos prezidento Aleksandro Lukašenkos žodžius.

  "Šiandien matome, kad Šiaurės Atlanto aljanso veikla Europos žemyne ​​labai sustiprėjo. Karinių blokų plėtra, naujų ginkluotų konfrontacijų technologijų kūrimas ir diegimas apsunkina padėtį prie mūsų sienų. Kiekvienas turėtų žinoti, kad Baltarusija nesitrauks nuo taikios užsienio politikos įgyvendinimo", — sakė Lukašenka susitikime su kursantais, studentais ir Karo akademijos fakulteto personalu.

  Aleksandras Lukašenka sakė, kad šalis ir toliau gins savo interesus ir bendrąją gynybos doktriną su savo strategine partnere — Rusijos Federacija. Tačiau tai nereiškia, kad Baltarusija atsisakys bendradarbiauti su kitomis šalimis ir karinėmis politinėmis organizacijomis.

  NATO: plėtros istorija
  © Sputnik /
  NATO: plėtros istorija

  Dar šia tema

  Lukašenka perspėjo NATO, kad Baltarusija turi raketų
  Baltarusija mano, kad JAV bazės dislokavimas Lenkijoje yra grėsmės šaltinis
  Baltarusija patarė Lietuvai sumažinti "karingą įkarštį"
  Tegai:
  Rusijos Federacija, Aleksandras Lukašenko

  Svarbiausios temos