10:11 2020 Gegužės 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.0904
 • RUB77.9139
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Dainų konkursas "Eurovizija 2019" (28)
  92

  Nacionaliniam Ukrainos transliuotojui nepavyko susitarti su dainininke dėl jos gastrolių Rusijoje

  VILNIUS, vasario 26 — Sputnik. Eurovizijos organizatoriai pakomentavo dainininkės Maruv (Annos Korsun) atsisakymą atstovauti Ukrainai konkurse.

  "Pagal taisykles, kiekvienas dalyvaujantis transliuotojas yra atsakingas už savo Eurovizijos dalyvio pasirinkimą", — sakė organizatoriai.

  Pranešime, paskelbtame Europos transliuotojų sąjungos svetainėje, teigiama, kad Ukrainos nacionalinė televizijos ir radijo kompanija (NOTU) nepasiekė susitarimo su Maruv, ir šiuo metu vyksta derybos dėl naujo Ukrainos atlikėjo, kuris dalyvaus konkurse.

  Посмотреть эту публикацию в Instagram

  Публикация от MARUV (@maruvofficial)

  Ukrainos televizijos kompanija taip pat pažymėjo, kad pasirašius sutartį Ukrainai atstovaujantis atlikėjas įsipareigoja tapti šalies kultūros ambasadoriumi ir transliuoti valstybės tarptautinę poziciją. Dėl šios priežasties transliavimo bendrovė nesugebėjo sutarti su dainininke Maruv.

  Anksčiau Ukrainos dainininkė Maruv atsisakė atstovauti Ukrainai Eurovizijos dainų konkurse. Ji sakė, kad susitikimas su Ukrainos nacionaline televizijos ir radijo kompanija truko apie septynias valandas ir baigėsi niekuo. Pasak dainininkės, sprendimas atsisakyti koncertų Rusijoje jai nebuvo esminis, tačiau ji nebuvo pasirengusi dalyvauti konkurse su šūkiais, remiančiais Ukrainos politikus.

  "Aš esu muzikantė, o ne blokštas politinėje arenoje", — sakė ji.

  Prieš tai NOTU paskelbė, kad priims galutinį sprendimą dėl Maruv dalyvavimo Eurovizijoje po to, kai menininkė atsakys į klausimus, susijusius su gastrolėmis Rusijoje.

  Vėliau komisija perdavė Maruv sutartį, kurioje buvo nurodytas draudimas gastroliuoti Rusijoje. NOTU suteikė menininkei vieną dieną sprendimui priimti. Po to dainininkė paskelbė, kad jaučia transliuotojo spaudimą.

  Temos:
  Dainų konkursas "Eurovizija 2019" (28)

  Dar šia tema

  "Eurovizijos" atrankos dalyvė sulaukė kritikos už nepadorų gestą
  Tegai:
  Ukraina, Eurovizija-2019, Eurovizija

  Svarbiausios temos