05:31 2020 Birželio 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.1250
 • RUB77.8132
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  65

  Popiežius Pranciškus pareiškė, kad nuo šiol į kiekvieną dvasininkų seksualinio priekabiavimo prieš nepilnamečius atvejį bus reaguojama labai rimtai

  VILNIUS, vasario 27 — Sputnik. Pagal JAV generalinio prokuroro Dago Petersono (Doug Peterson) tinklalapyje paskelbtą pranešimą spaudai, JAV Nebraskos valstijos valdžios institucijos paprašė daugiau nei 400 katalikų bažnyčių pateikti duomenis, susijusius su seksualine prievarta prieš nepilnamečius, rašo RIA Novosti.

  "Šiandien Nebraskos teisingumo departamentas, dirbantis su daugeliu teisėsaugos institucijų, visose valstijose išsiuntė pranešimus daugiau kaip 400 katalikų bažnyčių. Pranešimuose reikalaujama pateikti visus įrašus ir informaciją, susijusią su visais seksualinio priekabiavimo ir prievartos prieš vaikus atvejais, kurie susiję su kiekviena bažnyčia ar struktūra, nepriklausomai nuo aplinkybių, ar apie tai anksčiau buvo pranešta, ar ne", — sakoma ataskaitoje.

  Pasak pranešimo spaudai, Nebraskos valdžios institucijos mano, kad ši priemonė būtina siekiant užtikrinti, kad visos netinkamo elgesio ataskaitos būtų perduotos atitinkamoms institucijoms.

  Praėjusį sekmadienį Vatikane buvo surengtas keturių dienų aukščiausiojo lygio susitikimas siekiant užtikrinti nepilnamečių apsaugą Romos katalikų bažnyčioje. Susitikimo pabaigoje popiežius Pranciškus pareiškė, kad nuo šiol į kiekvieną dvasininkų seksualinio priekabiavimo prieš nepilnamečius atvejį bus reaguojama labai rimtai.

  Dar šia tema

  Pažintis internete virto išnaudojimu ir prievarta
  Ne tik fizinė prievarta: kaip atpažinti smurtą prieš moterį artimoje aplinkoje
  Tegai:
  nepilnamečiai, priekabiavimas, Popiežius Pranciškus

  Svarbiausios temos