03:56 2020 Vasario 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.0801
 • RUB69.5480
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  118

  Parlamentaro teigimu, visi Kijevo veiksmai kenkia Ukrainos dabarčiai ir ateičiai, be to, dabartinė valdžia nori sugriauti šalį, kad panaikintų didelio masto grobstymo pėdsakus

  VILNIUS, kovo 11 — Sputnik. Ukrainos Aukščiausiosios Rados deputatas Vadimas Rabinovičius apkaltino Kijevo valdžią bandymu sugriauti šalį. Savo nuomonę jis išreiškė televizijos kanalo "112 Ukraina" eteryje.

  Deputatas priminė, kad po pirmojo Maidano ("Oranžinės revoliucijos"), kuris įvyko Ukrainoje 2004 metais, Kijevas prarado dešimt procentų BVP.

  Po antrojo, 2014 metais, Ukraina prarado dar dešimt procentų BVP ir dešimt procentų savo teritorijos, pažymėjo deputatas.

  "Absoliutus ekonomikos žlugimas. <...> Kai sakoma, kad netrukus vyks trečiasis Maidanas, aš sakau: ar jūs norite visiškai sugriauti valstybę, ir kad neliktų tos Ukrainos, apie kurią jūs nuolat pasakojate mums?" — sakė Rabinovičius.

  Jis taip pat mano, jog dabartinė valdžia nori sugriauti šalį, kad panaikintų didelio masto grobstymo pėdsakus, ir visi Kijevo veiksmai, pasak deputato, kenkia Ukrainos dabarčiai ir ateičiai.

  Rabinovičius taip pat pridūrė, kad šalies valdžia nuolat meluoja, pasakodama, kaip auga Ukrainos ekonomika ir tiesioginės užsienio investicijos. Tačiau rodikliai lieka žemame lygyje, ir atvirkščiai, rodo visišką šalies ekonomikos žlugimą visuose sektoriuose.

  Rabinovičius dažnai kritikuoja dabartinę situaciją Ukrainoje ir valdžios veiksmus. Deputatas apkaltino Kijevą, kad didinant dujų tarifus gyventojams šalies gyventojai yra pasmerkti sušalti, o bendradarbiavimas su TVF lemia katastrofišką padėtį šalyje.

  Ekonominė krizė Ukrainoje prasidėjo po įvykių 2014 metais. Kijevo valdžia bando ištaisyti situaciją, bandydama įgyvendinti ekonomines reformas ir skolindamasi pinigus iš tarptautinių skolintojų, tačiau valdžios sprendimai neigiamai veikia piliečių gerovę: būsto ir komunalinių paslaugų tarifai didėja, darbo užmokestis ir pensijos išlieka žemame lygyje.

  Dar šia tema

  Porošenko pareiškė, kad kyla "tikra karo su Rusija" grėsmė
  Rados narys atskleidė, kaip Porošenko sukiršino Ukrainą su keliomis NATO šalimis
  Internete išjuokta Porošenko nuotrauka su penkių litrų buteliu vandens
  Austrija pareiškė, kad Ukraina nepasirengusi prisijungti prie ES
  Tegai:
  Maidanas, Ukraina

  Svarbiausios temos