19:25 2020 Birželio 02
Tiesioginis eteris
 • USD1.1174
 • RUB76.8001
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Ukrainos prezidento rinkimai — 2019 (99)
  77

  Pasak Tymošenko, tyrimą atlieka Europos kovos su sukčiavimu tarnyba ir Britanijos kovos su stambiu sukčiavimu biuras

  VILNIUS, kovo 23 ― Sputnik. Kandidatė į Ukrainos prezidentus, partijos "Batkyvščina" lyderė Julija Tymošenko pareiškė, kad ES ir JAV pradėjo antikorupcinį tyrimą prieš dabartinį valstybės vadovą Petro Porošenko, praneša RIA Novosti.

  Jos teigimu, tyrimą atlieka dvi struktūros: Europos kovos su sukčiavimu tarnyba (OLAF) ir Britanijos kovos su stambiu sukčiavimu biuras (SFO).

  "Dvi struktūros, taip pat Kipro teismas, ėmėsi nagrinėti korupcijos bylas ne pagal faktą, ne kažkokius atskirus epizodus, bet konkrečiai prieš Petro Porošenko", ― sakė Tymošenko spaudos konferencijoje Lucke.

  Pasak Tymošenko, tyrimas užsienyje vyksta dėl ilgalaikės prezidento ir jo aplinkos korupcijos ir Ukrainos teisėsaugos pareigūnų nesugebėjimo savarankiškai tirti tokius atvejus.

  Ji pridūrė, kad prieš Porošenko aplinką pradėtas tyrimas Jungtinėse Valstijose.

  Ukrainoje prezidento rinkimai vyks kovo 31 dieną. Į valstybės vadovo postą pretenduoja 43 kandidatai. Remiantis apklausomis, prezidento reitingo lyderė per pastaruosius kelis mėnesius buvo partijos "Batkyvščina" vadovė Julija Tymošenko, tačiau sausio mėnesį pramogų verslo atstovas Vladimiras Zelenskis ją aplenkė.

  Temos:
  Ukrainos prezidento rinkimai — 2019 (99)

  Dar šia tema

  Maskva linki, kad Ukrainai vadovautų taikos, o ne karo prezidentas
  Rusija Klimkino pareiškimą apie "dujų karą" laiko provokacija
  Radikalai padegė Porošenko parduotuvę Kijeve
  Tegai:
  ES, Julija Tymošenko

  Svarbiausios temos