16:25 2020 Sausio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1108
 • RUB68.2495
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Ukrainos prezidento rinkimai — 2019 (99)
  39

  Pasak senatoriaus Aleksejaus Puškovo, Porošenko kovoja ne su Rusijos lyderiu, bet su savo žmonėmis

  VILNIUS, kovo 27 — Sputnik. Ukrainos prezidentas Petro Porošenko savo pagrindiniu oponentu artėjančių prezidento rinkimų metu laiko Rusijos lyderį Vladimirą Putiną.

  Apie tai Ukrainos prezidentas pareiškė interviu laidoje "Žodžio laisvė", kai kalbėjo apie rinkimų kampanijos dalyvių reitingus.

  "Mano oponentas... aš to nesigėdiju ir atvirai sakau, kad vienintelis (nes visi kiti bijo tai daryti) mano oponentas — Putinas", — pareiškė Porošenko.

  Atsakydamas į klausimą, su kuo jis yra pasirengęs susivienyti, valstybės vadovas pareiškė, kad jo sąjungininkė yra Ukrainos tauta.

  Pasak Federacijos tarybos nario Aleksejaus Puškovo, panašiais pareiškimais apie Putiną Porošenko bando padidinti savo politinį svorį. Kaip pabrėžė senatorius, pagrindinis dabartinio prezidento varžovas yra aktorius Vladimiras Zelenskis, o pagrindinis priešininkas — patys ukrainiečiai, iš kurių 75–80 procentų nenori matyti Porošenko prezidento poste.

  "Porošenko kovoja ne su Putinu, o su savo tauta", — savo Twitter paskyroje parašė Puškovas.

  Kaip pareiškė politologas Antonas Bredickinas Sputnik radijo eteryje, Porošenko supranta, kad kiti kandidatai yra arčiau pergalės nei jis, o dabar jis bando padidinti savo reitingą, pasitelkęs Rusijos prezidento statusą.

  Prezidento rinkimai Ukrainoje vyks šį sekmadienį, kovo 31 dieną. Dėl valstybės vadovo posto kovos 39 žmonės. Keletą mėnesių iš eilės prezidento lenktynėse pirmavo partijos "Batkyvščina" lyderė Julija Tymošenko, tačiau šių metų pradžioje ją aplenkė aktorius Vladimiras Zelenskis. Porošenko reitingas siekia apie 17 procentų.

  Temos:
  Ukrainos prezidento rinkimai — 2019 (99)

  Dar šia tema

  Saakašvilis atskleidė Porošenko planus išmainyti Krymą į narystę ES
  Radikalai padegė Porošenko parduotuvę Kijeve
  Tymošenko paskelbė apie antikorupcinį ES tyrimą prieš Porošenko
  Porošenko grasina "priešams" mirtinais ginklais
  Tegai:
  prezidento rinkimai, Vladimiras Putinas, Ukraina

  Svarbiausios temos