16:05 2020 Rugsėjo 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.1797
 • RUB88.6075
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  65

  "Tripadvisor" duomenimis, kelialapis nesudomino nė vieno turisto

  VILNIUS, kovo 28 — Sputnik. Kelionių svetainėje "Tripadvisor" atsirado pasiūlymas nuvykti iš Kijevo į "Rusijos agresijos prieš Ukrainą zoną" Donbaso kontaktinėje linijoje, pranešė Sputnik France su nuoroda į tinklalapį.

  Pirmasis Ukrainos prezidentas, archyvinė nuotrauka.
  © Sputnik / Евгений Котенко

  Kelionės pasiūlymas jau nebeprieinamas tinklalapio anglų ir prancūzų versijose, tačiau agentūra turi ekrano kopijas su informacija apie šią paslaugą.

  "Donbas Tour" nurodyta kaina — 357 eurai. "Turistams" buvo pasiūlyta savo akimis pamatyti "Rusijos ir Ukrainos karo" fronto zoną.

  "Išskyrus paminėjimą apie neperšaunamą liemenę ir šalmą, nematau kitų specifinių saugumo priemonių reikalavimų", — sakė "Tripadvisor" atstovas Spadnik.

  Tinklalapio atstovai taip pat pranešė, kad dalyvauti kelionėje galima nuo dvejų metų amžiaus, tačiau vaikai turėtų sėdėti suaugusiems ant kelių.

  Turimais duomenimis, šios kelionės nepasirinko nė vienas turistas.

  Maskvos ir Kijevo santykiai pablogėjo dėl padėties Donbase. Ukrainos valdžios institucijos nuolat kaltina Rusiją kišimusi į šalies vidaus reikalus. Rusijos Federacija neigia Ukrainos kaltinimus ir vadina juos nepriimtinais. Maskva ne kartą pareiškė, kad ji nėra Ukrainos vidaus konflikto šalis ir yra suinteresuota, kad Kijevas įveiktų politinę ir ekonominę krizę.

  Dar šia tema

  Donbase per ketverius metus 355 žmonės žuvo nuo susprogusių minų
  Ukraina paskelbė apie "pilkosios zonos" užgrobimą Donbase
  ESBO ataskaitose nėra informacijos apie Rusijos karius Ukrainos teritorijoje
  Rusija ragina Vakarus paveikti Kijevą dėl konflikto Donbase eskalacijos
  Tegai:
  Donbasas, Ukraina, Rusija

  Svarbiausios temos