15:43 2020 Balandžio 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.0785
 • RUB82.8075
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Ukrainos prezidento rinkimai — 2019 (99)
  37

  Nuo pat ryto policija jau saugo beveik trečdalį balsavimo vietų, į kurias atvežti balsavimo biuleteniai — tai beveik 9 000 rinkimų apylinkių

  VILNIUS, kovo 29 — Sputnik. Policija apsiėmė saugoti trečdalį rinkimų apylinkių, į kurias pristatyti biuleteniai, praneša RIA Novosti su nuoroda į Ukrainos policiją.

  Teisėtvarkos pareigūnai nuo pirmadienio dirba sustiprintu režimu. Nuo kovo 28 dienos prasidėjo rinkimų biuletenių pristatymas į rinkimines apylinkes, kurių apsaugą policija užtikrins visą parą.

  "Iki dienos pabaigos policija suteiks apsaugą visose rinkimų apylinkėse visą parą", — pranešė Nacionalinės policijos spaudos tarnyba.

  Nuo pat ryto policija jau saugo beveik trečdalį balsavimo vietų, į kurias atvežti balsavimo biuleteniai — tai beveik 9 000 rinkimų apylinkių.

  "Šios apylinkės jau saugomos 10 tūkst. teisėsaugos pareigūnų", — sakė Nacionalinės policijos vadovo pavaduotojas.

  Per dieną policija gavo 134 pareiškimus ir pranešimus, susijusius su rinkimų procesu, ir 4 428 tūkst. tokių pranešimų nuo rinkimų kampanijos pradžios. Per parą tyrėjai pradėjo septynias baudžiamąsias bylas, nuo rinkimų kampanijos pradžios pradėtos 236 bylos.

  Prezidento rinkimai Ukrainoje vyks kovo 31 dieną. Į valstybės vadovo postą pretenduoja 39 kandidatai. Remiantis apklausomis, pirmauja Vladimiras Zelenskis, Petro Porošenko ir Julija Tymošenko.

  Kijevas Rusijoje, kur yra daugiau nei du milijonai ukrainiečių, uždarė visas rinkimų apylinkes. Piliečiai gali balsuoti tėvynėje, taip pat Gruzijoje, Kazachstane ir Suomijoje.

  Temos:
  Ukrainos prezidento rinkimai — 2019 (99)

  Dar šia tema

  Rinkėja atsisakė pabučiuoti Ukrainos prezidentą
  JAV tikisi skaidrių Ukrainos prezidento rinkimų
  Ukrainos saugumo tarnyba siūlė valdžios institucijoms paskelbti karo su Rusija pradžią
  Šeši Seimo nariai dalyvaus Ukrainos prezidento rinkimų stebėjimo misijoje
  Tegai:
  balsavimas, policija

  Svarbiausios temos