20:52 2020 Rugpjūčio 03
Tiesioginis eteris
 • USD1.1726
 • RUB86.6018
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Ukrainos prezidento rinkimai — 2019 (99)
  57

  Nepaisant to, kad teisės aktuose nenumatytos tokios diskusijų rengimo sąlygos, Ukrainos vadovas sutiko

  VILNIUS, balandžio 8 — Sputnik. Ukrainos prezidentas Petro Porošenko pakvietė savo pagrindinį varžovą valstybės vadovo rinkimuose Vladimirą Zelenskį į stadioną "Olimpijskij" balandžio 14 dieną, praneša RIA Novosti.

  Stadioną kaip debatų platformą prezidento lenktynių metu anksčiau pasirinko Zelenskis, Porošenko sutiko su tokiu variantu, tačiau data nebuvo nustatyta.

  "Noriu pabrėžti, kad balandžio 14 dieną respublikiniame stadione, būtent ten, kur pasiūlė Zelenskis, aš laukiu jo, kad būtų surengti debatai", — pareiškė Porošenko televizijos kanalo "Ukraina" eteryje.

  Teisės aktuose numatytos kitos debatų surengimo sąlygos, tačiau kandidatai į prezidentus vis dėlto sutiko diskutuoti šiuo formatu ir netgi pakvietė į renginį televiziją bei žiūrovus.

  Ukrainiečiai rinko šalies prezidentą kovo 31 dieną. Sekmadienį Ukrainos vyriausioji rinkimų komisija paskelbė oficialius rezultatus, pagal kuriuos į antrąjį turą pateko dabartinis valstybės vadovas Petro Porošenko ir prezidento lenktynių lyderis Vladimiras Zelenskis.

  Antrasis prezidento rinkimų turas vyks balandžio 21 dieną.

  Temos:
  Ukrainos prezidento rinkimai — 2019 (99)

  Dar šia tema

  Rados vicepirmininkė prisipažino paskelbusi "netikras naujienas" apie Zelenskį ir Rusiją
  Šou Ukrainos politikoje ir Lietuvos pavyzdys
  Tegai:
  prezidento rinkimai, Vladimiras Zelenskis, Ukraina

  Svarbiausios temos