13:56 2020 Rugpjūčio 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1833
 • RUB87.1809
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  188

  Kariai negailestingai ėmėsi mušti senjorą, kai jis atsisakė atiduoti jiems savo motorolerį

  VILNIUS, balandžio 8 — Sputnik. Girti Ukrainos kariai mirtinai primušė pagyvenusį vyrą pafrontės Novotoškovskoje gyvenvietėje, Luhansko srityje. Apie tai pranešė oficialus Luhansko Liaudies Respublikos liaudies milicijos atstovas, pulkininkas leitenantas Andrejus Maročko.

  Pasak jo, vyras atsisakė duoti Ukrainos kariams savo motorolerį. Maročko pažymėjo, kad konfliktas kilo liudytojų akivaizdoje, tačiau niekas nesuteikė pagyvenusiam vyrui pagalbos, nes jie bijojo neblaivių ginkluotų karių.

  "Vyras buvo mušamas tol, kol nustojo judėti, o po to vienas iš karių, kreipdamasis į liudytojus, pasakė, kad taip bus su kiekvienu, kas bandys jiems prieštarauti", — pranešė Maročko.

  Nepripažintose respublikose ne kartą pateikiami faktai, rodantys, kad Ukrainos saugumo pajėgų pareigūnų moralinė ir psichologinė būklė blogėja. Ukrainos ginkluotosios pajėgos daro nusikaltimus prieš civilius gyventojus, plėšikauja ir smurtauja, būdami neblaivūs.

  2014 metų balandį Kijevo valdžia pradėjo karinę operaciją prieš nepripažintas Luhansko ir Donecko Liaudies Respublikas, kurios paskelbė nepriklausomybę po valstybinio perversmo Ukrainoje. JTO duomenimis, konflikto aukomis tapo daugiau nei dešimt tūkstančių žmonių. Situacijos Donbase sureguliavimo klausimas svarstomas kontaktinės grupės susitikimų Minske metu. Nuo 2014 metų rugsėjo kontaktinė grupė pasirašė jau tris dokumentus, reglamentuojančius veiksmus dėl konflikto malšinimo. Nepaisant susitarimų dėl paliaubų, tarp konfliktuojančių šalių tęsiasi susišaudymai.

  Dar šia tema

  Porošenko pasirašė dekretą dėl Kijevo nekontroliuojamų Donbaso ribų
  "Tripadvisor" pasiūlė kelialapį į "Rusijos agresijos" zoną Donbase
  "Petro epochos" pabaiga: kokie bus Lietuvos santykiai su "naujuoju Kijevu"
  Lenkijos ekspertas pateikė "juodžiausią scenarijų" Ukrainai
  SBU atsargos pulkininkas pasiūlė sukurti "atpildo ginklą" prieš Rusiją
  Tegai:
  Donbasas, Luhansko liaudies respublika, kariai, Ukraina

  Svarbiausios temos