05:41 2019 Lapkričio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.1059
 • RUB70.7748
  Ukrainos Aukščiausiosios Rados pastatas pastatas

  Ukraina uždraudė įvežti stiklainius iš Rusijos

  © Sputnik / Стрингер
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Lazda turi du galus: sankcijos Rusijai (231)
  76 0 0

  Į sankcijų sąrašą taip pat pateko formalinas, stiklainiai konservavimui, spyruoklės krovininių vagonų vežimėliams ir kai kurios kitos prekės

  VILNIUS, balandžio 10 — Sputnik. Ukrainos Vyriausybė išplėtė Rusijos prekių, uždraustų įvežti į šalį, sąrašą, praneša naujienų agentūra "UNIAN".

  Sprendimas buvo priimtas Ukrainos vyriausybės posėdyje trečiadienį.

  Į draudžiamų prekių sąrašą pateko formalinas, spyruoklės krovininių vagonų vežimėliams, stiklainiai konservavimui, stikliniai buteliai maisto produktams ir gėrimams, taip pat kai kurios kitos prekės.

  Valstybės Dūmos NVS reikalų, Eurazijos integracijos ir ryšių su tautiečiais komiteto pirmininko pavaduotojas Viktoras Vodolackis pareiškė, kad didžiausias lėšų srautas į Ukrainą eina būtent iš Rusijos.

  "Prekių uždraudimas — tai dar vienas didelis minusas. Paprasti rinkėjai jau nebesupranta, kada galima tikėti prezidentu. Iki balandžio 21 dienos mes dar kartą pamatysime panašius dviprasmiškus sprendimus, įstumiančius Ukrainos piliečius į aklavietę", — cituoja deputato žodžius "RT".

  Maskvos ir Kijevo santykiai pablogėjo dėl situacijos Ukrainoje ir aplink Krymą. Ukraina 2015 metų rugsėjį įvedė ribojamąsias priemones prieš Rusiją, o po to keletą kartų jas pratęsė ir išplėtė. Maskva buvo priversta imtis atsakomųjų priemonių.

  Maskva ne kartą buvo nepagrįstai kaltinama "įsikišimu" į kaimyninės šalies reikalus. Tuo pačiu metu Rusijos vadovybė pabrėžė, jog Rusijos Federacija suinteresuota tuo, kad Kijevas įveiktų politinę ir ekonominę krizę.

  Temos:
  Lazda turi du galus: sankcijos Rusijai (231)

  Dar šia tema

  Europos Sąjunga dėl sankcijų patiria daugiau nuostolių nei Rusija, teigia JTO
  Vengrijos URM: šalis prarado apie 7 milijardus dolerių dėl sankcijų Rusijai
  Estijos politikas ragina atšaukti sankcijas po to, kai Rusijoje sudeginti šprotai
  Estijos prezidentė Maskvoje ketina aptarti sankcijas Rusijai
  Tegai:
  ekonominės sankcijos, Ukraina, Rusija

  Svarbiausios temos