11:43 2020 Kovo 29
Tiesioginis eteris
 • USD1.0977
 • RUB86.3819
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  214

  Pasak žurnalistų, Ukrainos saugumo tarnyba pagamino suklastotus dokumentus

  VILNIUS, balandžio 12 — Sputnik. Interneto leidinys Strana.ua paskelbė vardus, kuriais Petro Porošenko šeima slapta išvyksta už šalies ribų.

  Pasak žurnalistų, Ukrainos saugumo tarnyba pagamino suklastotus dokumentus. Juose nurodyti vardai: Vera Lazareva (Vera Lazarieva), Ivanas Dekhterevas (Ivanas Dekhterjevas), Evgenia Safonova (Evheniia Safonova), Aleksandras Syschikovas (Oleksandr Syshchykov), Kateryna Boeva, Vitalijus Kokorinas (Vitalii Kokorinus), Kate Boeva, Vitalij Kokorin (Vitalii Kokorin), Vitalijus Kokorin Senchenko) ir Olga Gerasimenko (Olha Herasymenko).

  "Pagal skaičių jų užtenka suaugusiems ir vaikų auklei", — rašoma leidinyje.

  Kaip matyti iš Porošenko skrydžių asmeniniais klausimais sąrašo, per pastaruosius dvejus metus jis tris kartus ilsėjosi Maldyvuose ir Ispanijoje, be to, skrido į Norvegiją ir Prancūziją.

  2018 metais Ukrainoje kilo skandalas dėl Porošenko kelionės į Maldyvus. Pasak žiniasklaidos pranešimų, prezidentas ilsėjosi kurorte nuo sausio 1 iki sausio 8 dienos, pasivadinęs Mr. Petro Incognito vardu.

  Kelionė neva kainavo valstybės vadovui daugiau nei 500 tūkstančių dolerių. Po oficialaus prašymo prezidento administracijai ji patvirtino Naujųjų metų atostogų Maldyvuose faktą, tačiau detalių nenurodė.

  Kijevo Pečersko teismas įpareigojo Generalinę prokuratūrą atlikti tyrimą dėl neteisėto Ukrainos prezidentui ir jo šeimos nariams suklastotų dokumentų naudojimo Valstybės apsaugos, saugumo tarnybos, migracijos tarnybos ir fiskalinės tarnybos pareigūnams, taip pat dėl pagalbos jiems neteisėtai kertant valstybės sieną.

  Dar šia tema

  Įvardytos vietos, kur gali pabėgti Porošenko po rinkimų
  Porošenko pareiškė, kad susiruošė į Donbasą
  Porošenko pareiškė, kad neketina "virti košės" su Putinu
  Radikalai padegė Porošenko parduotuvę Kijeve
  Tegai:
  dokumentas, Ukraina

  Svarbiausios temos