11:31 2020 Spalio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.1810
 • RUB92.0238
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Ukrainos prezidento rinkimai — 2019 (99)
  73

  Pasak Rusijos senatoriaus, mažai tikėtina, kad Ukrainos prezidentas vėl "apgaus" rinkėjus neįvykdomais pažadais apie taiką Donbase

  VILNIUS, balandžio 13 — Sputnik. Rusijos Federacijos tarybos narys Aleksejus Puškovas pakomentavo dabartinio Ukrainos vadovo Petro Porošenko rinkiminius pažadus.

  "Akivaizdūs Porošenko nervinio priepuolio požymiai. Jis išnaudojo melo išteklius ir žada lygiai tuos pačius dalykus, kuriuos žadėjo prieš penkerius metus", — savo Twitter parašė Rusijos senatorius.

  Puškovas primena, kad ir 2014 metais Porošenko, kaip ir dabar, pažadėjo "sustabdyti karą per dvi savaites" ir įtvirtinti taiką pietryčių Ukrainoje.

  "Apgavo tada — apgaudinėja ir dabar. Tačiau mažai tikėtina, kad jam pasiseks antrą kartą", — mano politikas.

  Anksčiau Porošenko paskelbė, kad jis pasiruošęs "Normandijos ketverto" (Rusija, Prancūzija, Vokietija, Ukraina) aukščiausio lygio susitikimui po jo perrinkimo prezidentu. Ukrainos lyderis tai paskelbė penktadienį, Paryžiuje susitikęs su Prancūzijos prezidentu Emanueliu Makronu. Rusijos prezidento atstovas Dmitrijus Peskovas nepatvirtino šios informacijos ir pareiškė, kad Rusijos vadovo Vladimiro Putino planuose dar nėra kelionės į Paryžių.

  Ukrainoje antrojo rinkimų turo, vyksiančio balandžio 21 dieną, išvakarėse vyksta didelė kova tarp dviejų kandidatų — pirmojo turo lyderio Vladimiro Zelenskio ir dabartinio Ukrainos prezidento Porošenko.

  2014 metų balandį Kijevo valdžia pradėjo karinę operaciją prieš nepripažintas LLR ir DLR, kurios paskelbė nepriklausomybę po valstybės perversmo Ukrainoje. JTO duomenimis, konflikto aukomis tapo daugiau nei dešimt tūkstančių žmonių.

  Temos:
  Ukrainos prezidento rinkimai — 2019 (99)

  Dar šia tema

  Ukrainos prezidentas pasivadino rusakalbiu žmogumi
  Porošenko atsiprašė ukrainiečių dėl plakato su Putinu
  Porošenko įtariamas sukūręs vaizdo įrašą, kuriame Zelenskį kliudo sunkvežimis
  Žiniasklaida paskelbė, kokiais vardais Porošenko šeima slapta išvyksta iš šalies
  Tegai:
  Donbasas, Petro Porošenka

  Svarbiausios temos