15:10 2020 Rugpjūčio 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1833
 • RUB87.1809
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Pasaulį sujudinęs "Černobylis": serialas ir realybė (46)
  165

  Pasak vieno vakarėlio organizatorės, tokiu būdu siekiama pakeisti atskirtąją zoną ir suteikti jai naują prasmę

  VILNIUS, balandžio 13 — Sputnik. Keliautojai atvyksta į Černobylio atskirtąją zoną ne tik norėdami savo akimis pamatyti jau keletą dešimtmečių apleistus miestus, bet ir tam, kad surengtų ten reivus, menines pramogas ir bernvakarius, rašo "The Sun".

  Pavyzdžiui, 2018 metų gruodį šimtai žmonių sudalyvavo meno parodoje su neoninėmis šviesomis ir instaliacijomis. Svečiai dėvėjo baltus kombinezonus ir turėjo dujokaukes. Renginyje organizatoriai siūlė "radiacinius" ledus, jie buvo parduodami iš sunkvežimio, pažymėto radioaktyviais ženklais.

  Meninių pramogų kuratorė Svetlana Koršunova sakė, kad ji organizavo meno reivą, siekdama pakeisti atskirtąją zoną ir suteikti jai naujos prasmės.

  Be to, rajonas įgauna vis daugiau populiarumo tarp vaikinų, kurie rengia bernvakarius. Kai kurie vyrai panašiame renginyje siekia patirti unikalių emocijų. Vienas iš gidų atskleidė, kad daugelis Ukrainos kelionių operatorių parduoda kelialapius į Černobylio zoną, o jaunikiams ir jų draugams skirtas pramogų sąrašas visų pirma apima "paintball" ir "zorbing" (nusileidimas nuo kalno skaidriame kamuolyje).

  Tačiau daugeliui žmonių nepatinka idėja paversti Černobylio zoną erdve vakarėliams. Žmonių, mirusių nuo ligų dėl katastrofos Černobylio atominėje elektrinėje, giminaičiai, laiko panašius vakarėlius amoraliu ekstremalų poelgiu.

  Temos:
  Pasaulį sujudinęs "Černobylis": serialas ir realybė (46)

  Dar šia tema

  Serialo "Černobylis" kūrėjai sutvarkys Fabijoniškių teritoriją už 27 tūkst. eurų
  Kilus Černobylio zonoje gaisrams Lietuvos radiacinis fonas nepakito
  Videofaktas: kaip Černobylyje ištraukė briedį iš radioaktyvaus ežero
  Černobylio AE: atsiskyrimo zona tapo rezervatu laukiniams gyvūnams
  Tegai:
  Černobylio atominės elektrinės avarija, Černobylis

  Svarbiausios temos