20:50 2020 Spalio 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.1856
 • RUB90.6421
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  225

  Dėl incidento atidėtas atominio povandeninio laivo "HMS Talent", kuris turėjo pradėti Rusijos povandeninių laivų sekimo operacijas Šiaurės jūroje, išvykimas

  VILNIUS, balandžio 15 — Sputnik. Septyni jūreiviai iš Didžiosios Britanijos atominio povandeninio laivo "HMS Talent", kuris turėjo pradėti Rusijos povandeninių laivų sekimo operacijas Šiaurės jūroje, buvo pašalinti iš tarnybos dėl kokaino vartojimo, praneša "Daily Mail".

  Leidinio duomenimis, povandeniniam laivui atvykus į jūrų laivyno bazę Devonporte, kur jo įgula turėjo pasiruošti "slaptai" misijai už Arkties rato, kai kurie jūrininkai sudalyvavo vakarėlyje, po kurio neatliko privalomo narkotikų testo.

  Patvirtinus vėliau atliktos analizės rezultatus, jūreiviai buvo perduoti karo policijai, o "HMS Talent" išvykimas buvo atidėtas.

  Atidėjimo priežastis neatskleidžiama, tačiau, kaip rašo "Daily Mail", kad būtų galima išplaukti į jūrą povandeniniu laivu, reikia pilno ekipažo.

  Atominis povandeninis laivas "HMS Talent" (S 92) — šeštasis serijoje iš septynių Trafalgaro klasės Didžiosios Britanijos karališkųjų karinių jūrų pajėgų povandeninių laivų. Povandeninis laivas pradėtas eksploatuoti 1990 metų gegužę, jis yra sparnuotųjų raketų "Tomahawk" nešėjas.

  Panašus skandalas britų laivyne įvyko 2017 metais. Tada dėl narkotikų vartojimo buvo atleisti devyni jūreiviai iš atominio povandeninio laivo "HMS Vigilant".

  Dar šia tema

  Estijoje prie Naissaar rastas sovietinis povandeninis laivas
  Aptiktas dingęs Argentinos povandeninis laivas "San Juan"
  Rusijos gynybos ministerija parodė raketinio povandeninio laivo bandymus
  Tegai:
  narkotikai, Rusija, povandeninis laivas, Didžioji Britanija

  Svarbiausios temos