04:52 2020 Balandžio 01
Tiesioginis eteris
 • USD1.0956
 • RUB85.9486
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  111

  Paryžiaus Švč. Dievo Motinos katedra užsiliepsnojo vakar, sugriuvo pastato bokštas, užsidegė atraminė konstrukcija, tačiau buvo išvengta fasado ir dviejų bokštų visiškos griūties

  VILNIUS, balandžio 16 — Sputnik. Rusija neturėtų likti nuošalėje, ji turėtų Prancūzijai padėti atkurti Paryžiaus Dievo Motinos katedrą, nukentėjusią kilus gaisrui, praneša RIA Novosti su nuoroda į Federacijos tarybos vadovą Konstantiną Kosačiovą.

  "Taip, aš asmeniškai manau, kad Rusija turi pasiūlyti savo pagalbą, nes mes kalbame apie žmonijos paveldą. Rusija neturėtų likti nuošalyje", — sakė Kosačiovas agentūrai "RIA Novosti".

  Paryžiaus Švč. Dievo Motinos katedra užsiliepsnojo vakar. Sugriuvo pastato bokštas, užsidegė atraminė konstrukcija, tačiau buvo išvengta fasado ir dviejų bokštų visiškos griūties.

  Gaisras Paryžiaus Švč. Dievo Motinos katedroje užgesintas >>

  Pastate buvo atliekama restauracija, daroma prielaida, kad tai gali būti viena iš gaisro priežasčių, nes dalis katedros buvo užtverta pastoliais.

  Внутри собора Парижской Богоматери после пожара, 16 апреля 2019 года
  © AFP 2020 / PHILIPPE WOJAZER
  Paryžiaus Švč. Dievo Motinos katedra po gaisro

  Prancūzijos prezidentas Emanuelis Makronas ir premjeras Eduardas Filipas atvyko į nelaimės vietą. Prancūzijos lyderis trumpam įžengė į dar neužgesintos katedros pastatą. Jis pažadėjo, kad katedra bus atstatyta.

  Dar šia tema

  Paryžiaus Švč. Dievo Motinos katedroje kilo gaisras
  Tegai:
  Paryžius

  Svarbiausios temos