01:12 2020 Spalio 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.1856
 • RUB90.6421
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  107

  Žurnalo viršelyje parašyta "reformos" ir patalpinta Prancūzijos prezidento karikatūra, kurioje ant jo galvos nupiešta deganti Paryžiaus Švč. Dievo Motinos katedra

  VILNIUS, balandžio 16 — Sputnik. Prancūzijos satyros žurnalas "Charlie Hebdo", garsus savo šiuolaikinių įvykių karikatūromis, savo numerio, kuris išleidžiamas antradienį, viršelyje pavaizdavo degančią Paryžiaus Švč. Dievo Motinos katedrą ir besivaipantį Prancūzijos prezidentą Emanuelį Makroną.

  "Deganti Notre Dame: tik šį antradienį nuo vidurdienio "Charlie Hebdo" bus išleistas elektroninėje versijoje ir 50 kioskų Paryžiuje", — pažymima Twitter paskyroje.

  ​Raudonos spalvos viršelyje parašyta "reformos" ir patalpinta Prancūzijos prezidento Emanuelio Makrono karikatūra, kurioje ant jo galvos nupiešta Notre Dame. "Pradėsiu nuo nešamos konstrukcijos (katedros)", — sako Makronas.  

  Satyros žurnalas "Charlie Hebdo" tapo teroro išpuolio objektu Paryžiuje po to, kai paskelbė pranašo Mohammedo karikatūras: 2015 metų sausio 7 dieną redakcijos biure ginkluoto puolimo metu buvo nužudyti 12 žmonių, tarp jų du policininkai.

  Didžiausias gaisras Paryžiaus Švč. Dievo Motinos katedroje kilo pirmadienio vakare. Sugriuvo pastato bokštas, užsidegė atraminė konstrukcija, tačiau buvo išvengta fasado ir dviejų bokštų visiškos griūties. Gaisrą gesino apie 400 gaisrininkų. Jį katedroje pavyko lokalizuoti apie 3:00 valandą vietos laiku.

  Pastate buvo atliekama restauracija, daroma prielaida, kad tai gali būti viena iš gaisro priežasčių, nes dalis katedros buvo užtverta pastoliais.

  Dar šia tema

  Gaisras Paryžiaus Švč. Dievo Motinos katedroje užgesintas
  Rusija yra pasirengusi padėti atkurti Paryžiaus Dievo Motinos katedrą
  Tegai:
  Paryžius, gaisras

  Svarbiausios temos