23:37 2020 Spalio 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.1856
 • RUB90.6421
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  32

  Vestminsterio rūmų pastatas yra avarinės būklės, o kai kurios rūmų dalys yra tokios pat senos, kaip Notre Dame, pažymėjo Britanijos parlamentaras

  VILNIUS, balandžio 16 — Sputnik. Gaisras Paryžiaus Švč. Dievo Motinos katedroje priminė apie pavojus, susijusius su Londono Vestminsterio rūmų, kur posėdžiauja Didžiosios Britanijos Parlamentas, avarine būkle.

  Deputatas leiboristas, kuris yra tarpparlamentinės komisijos, vertinančios Vestminsterio rūmų pastato būklę, sudėtyje, Krisas Brajantas pakomentavo situaciją savo Twitter paskyroje.

  "Mes jau sugaišome per daug laiko tam, kad būtų užtikrintos priešgaisrinės saugos priemonės. Kai kurios rūmų dalys yra tokios pat senos, kaip Notre Dame, ir mes turime užtikrinti, kad remonto metu būtų laikomasi visų priešgaisrinės saugos reikalavimų", — parašė Brajantas.

  2018 metų sausį Bendruomenių rūmai balsavo už Parlamento narių perkėlimą iš abiejų rūmų į kitas patalpas Vestminsterio rūmų kapitalinio remonto laikotarpiui, kuris turėjo prasidėti 2025 metais ir tęstis šešerius metus.

  Pastatas yra avarinės būklės: neseniai žemutinių Parlamento rūmų posėdis buvo nutrauktas dėl to, kad iš plyšio lubose prapliupo vanduo.

  Didelio masto remonto darbai, kurių vertė siekia 369 milijonus svarų sterlingų, taip pat vykdomi karalienės Londono rezidencijos pastate — Bekingemo rūmuose, tuo tarpu karalienė toliau gyvena rūmuose ir atlieka ceremonijas įprastu režimu.

  Didžiulis gaisras Paryžiaus Švč. Dievo Motinos katedroje kilo pirmadienio vakare. Sugriuvo pastato bokštas, užsidegė atraminė konstrukcija, tačiau buvo išvengta fasado ir dviejų bokštų visiškos griūties. Gaisrą gesino apie 400 gaisrininkų. Jį katedroje pavyko lokalizuoti antradienio rytą. Pastate buvo atliekami restauracijos darbai, daroma prielaida, kad tai galėjo tapti viena iš gaisro priežasčių, nes dalis katedros buvo užtverta pastoliais.

  Dar šia tema

  Jeruzalės šventyklos kalne kilo gaisras — video
  Rusija yra pasirengusi padėti atkurti Paryžiaus Dievo Motinos katedrą
  Gaisras Paryžiaus Švč. Dievo Motinos katedroje užgesintas
  Tegai:
  Londonas, Didžioji Britanija

  Svarbiausios temos