22:10 2020 Birželio 01
Tiesioginis eteris
 • USD1.1116
 • RUB77.4378
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  64

  Trečiadienį vakare Madeiroje įvyko turistinio autobuso iš Vokietijos avarija

  VILNIUS, balandžio 18 — Sputnik.  Europos Parlamentas Strasbūre vykusios plenarinės sesijos metu tylos minute pagerbė žuvusiųjų per Portugalijoje įvykusią avariją atminimą, praneša RIA Novosti.

  "Esame labai nuliūdę dėl baisios autobuso avarijos Madeiros saloje, kur ne mažiau kaip 29 žmonės žuvo ir daugelis buvo sužeisti. Mūsų užuojauta šios baisios katastrofos aukų šeimos nariams ir draugams. Norėčiau paprašyti jūsų atsistoti ir pagerbti žuvusiųjų atminimą tylos minute", — sakė EP pirmininko pavaduotojas Rainer Wieland.

  Deputatai atsiliepė į jo kvietimą ir pagerbė mirusiųjų atminimą.

  Trečiadienį vakare Madeiroje įvyko turistinio autobuso iš Vokietijos avarija. Vairuotojas nesuvaldė autobuso, nuvažiavo nuo kelio ir nukrito ant apačioje stovėjusio namo. Turimais duomenimis, žuvo 29 žmonės, dar 27 buvo sužeisti.

  Спасатели работают на месте аварии автобуса в Канико, остров Мадейра, Португалия, 17 апреля 2019 года
  © REUTERS / DUARTE SA
  Autobuso avarija Portugalijoje

  Lietuvos premjeras Saulius Skvernelis taip pat išreiškė užuojautą Vokietijai dėl kelias dešimtis žmonių gyvybių nusinešusios autobuso avarijos Madeiroje.

  "Visos Lietuvos Vyriausybės ir šalies žmonių vardu leiskite pareikšti nuoširdžią užuojautą. Esame labai sukrėsti ir gedime dėl kelias dešimtis žmonių gyvybių nusinešusios tragiškos avarijos Madeiroje, Portugalijoje. Kartu su Vokietijos tauta liūdime šią sunkią valandą. Aukų šeimoms ir artimiesiems linkiu stiprybės, o nukentėjusiems ir sužeistiesiems — spartaus gijimo", — sakoma premjero Skvernelio užuojautoje.

  Люди стоят рядом с обломками автобуса после аварии в Канико, остров Мадейра, Португалия, 17 апреля 2019 года
  © REUTERS / Duarte Sa
  Turimais duomenimis žuvo 29 žmonės, dar 27 buvo sužeisti

  Neliko abejinga ir Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė. Savo ir Lietuvos žmonių vardu prezidentė išreiškė nuoširdžią užuojautą Vokietijos prezidentui Frankui Valteriui Šteinmejeriui dėl tragiškos autobuso avarijos Madeiroje, kurios metu žuvo turistai iš Vokietijos.

  Tegai:
  avarija, autobusas

  Svarbiausios temos